Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Melyik a legjobb telefon márka? iPhone-ről mi a véleméyetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 12:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

az iPhone egyértelműen nem éri meg az árát. nem sokkal tud többet, mint a többi kevésbé divattelefon, és tele van sok fölösleges funkcióval, amit nem is tud az ember kihasználni benne. amúgy meg a mai, sokkal kedvezőbb árú telefon is tudja mindazt, amit az iPhone. (csak almáék cégének muszáj volt vmi nagyot durrantani).

tehát egy valamire jó: felvágni vele, sznob körökben. másra nem.

2009. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a telefonra csak 5 betű legyen írva: NOKIA. Tartósabb használatra csak ez jött be. Fizikailag mindig előbb ment tönkre (szokott potyogni meg ilyenek) mint alkatrészt tekintve.
2009. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
68%
NOKIA! Minden más csak csak szánalmas próbálokozás egy szánalmas utánzatra!
2009. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
64%
Nekem a Sony Ericsson jött be ! Megvagyok vele elégedve.
2009. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

Első vagyok.

a legjobb márka természetesen a Nokia sztem is.

2009. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
71%
Az iPhone a kezelési megoldása miatt lett drága, nem a funkciói miatt. A nagy felüleű érintőképernyő valóban cool de van egy icipici árnyoldala: ahogy hozzáérsz, meglátszik. Hamar koszolódik, mindig homályos, ha a zsebedbe rakod a kulcsoddal nincs más része ami karcolódjon csak a képernyő...ez nem feltétlenül előnyös. Fél év után már érteni fogod miről beszélek, ha nem előbb :)
2009. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
iphone-om van egy éve és a kijelzőn egy karc nincs, pedig nem hordom tokban, nem úgy kezelem mint egy hímestojást :P nem gondolnám hogy az iphone csak felvágni jó sznob körökben, én sem vagyok az. De a Nokiában még én sem csalódtam, attól függetlenül ha most vennék telefont megint iphone-t vennék.
2009. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
68%

Nekem ez a véleményem az iphone-ról: [link]


Szerintem az LG telefonok elég jók(igaz csak a nokiák után)

2009. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
37%

Egyértelmű a válasz: HTC. Aki nem hallott erről a márkáról, valószínűleg nem látott még jó telefont. Tessék elsétálni egy HTC bemutatóterembe és megtudjátok miről beszélek :)


Az iPhone pedig egy közepes divattelefon néhány parasztvakítással és közben banális hiányosságokkal.

2009. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%

Na most aki csípőből leszólja az Iphone-t, az nem használta (néhányszor megbökdösni még nem használat). Ha pedig valaki nem használta, akkor vajon mennyire kompetens?


Persze minden attól függ, mire akarod használni:

- irodai munka: kiváló, mind Microsoft Exchange-dzsel, mind MobileMe-vel. A minap volt nálam egy RTL Klubos ismerősöm, két Iphone volt nála (céges, saját). Jött egy telefonhívás, meg kellett néznie valamit. Ott a kocsiban ülve felment a netre, belépett a postafiókjába, megnyitotta a csatolt XLS-fájlt és megnézte az adatot, amiért hívták. Ez volt 10 másodperc.

- játék? - csomó ingyenes játék letölthető, vagy olcsón megvásárolható. Nem lehet megúnni.

- Zene: jóminőségű, jól kezelhető.

- Youtube: próbáld megúnni.

- videó: konvertálni kell, vagy angolul nézni, amit találsz, de a minőség tökéletes.

- Google Maps, GPS: ...

- webböngészés: kiváló. (Nem WAP, WEB.)

- rengeteg segédprogram letölthető, amelyek olyan eszközzé képesek varázsolni az Iphone-t, ami egy Nokiából soha nem lesz, vagy ha igen, akkor nagy késéssel, szégyenszemre.


Vannak hiányosságok, de baromi gyorsan fejlesztik. (Pl. nincs Copy/Paste - már van külső programmal.)


Vannak hasonló tudású készülékek, pl. HTC Touch család, Samsung is van, de ezek olyanok, mint a Suzuki a BMW-hez képest.


Tény hogy ahhoz hogy kihasználd, egy havi 10 000 Ft értékű előfizetés kell, de van akinek így is megéri, sőt kevesebbet fizet, mint a váltás előtt, mert ebben többszáz perc beszélgetés, sok giga letöltés van benne.


Én már hányok a Nokiámtól, de még nem tartok ott, hogy meg vegyek Iphone-t, csak egy barátomét próbáltam ki. És nem csak megbökdöstem, hanem órákig nyűttem.

2009. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!