Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy találjam meg a teljesen...

Hogy találjam meg a teljesen lemerült telefonom?

Figyelt kérdés
Lemerült tegnap,de nem találtam a töltőt,ma meg nem emlékszem hová tettem a telefont.Ötletek?
2011. jan. 15. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Cavinton
2011. jan. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na vajon azt hová tettem??:)
2011. jan. 15. 08:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Eldugta az Alzheimer,faternak a naptárját rejti el mindig.Most már van közös ismerősünk,ez az Alzheimer. XD
2011. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)))
2011. jan. 15. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj alaposan visszaemlékezni,hogy utoljára hova raktad le,aztán a hely körül nézd is meg,mert lehet hogy pl leesett onnan,véletlen elmozdult,vagy esetleg,ha van tesód,akkor ő rakta el valahová,hogy megtréfáljon.

Próbáld meg a fentebb írtakat,de ha akkor sem lesznek meg,akkor sajnos le kell mondanod mindkét tárgyról.

De szerintem meglesz :)

2011. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Egyszer elhagytam 2 hónap múlva kihúztam az ágynemű tartót és ott volt! Ez 1 éve volt és azóta is azt használom XDXDXD Nézd meg az ágynemű tartó alatt!
2011. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pff.... ezek még a jobbik esetek.. mink nagyba tequiláztunk jóll bebasztunk aztán a sáros határba elmentunk másik faluba és nemtom hogy hol esett ki csak azt h. valahol a határba :D (én nyertem xddd) :(
2013. nov. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!