Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik opciót választanátok?...

Melyik opciót választanátok? Szerintetek melyik "éri meg jobban"?

Figyelt kérdés

Tehát, az egyik lehetőség, hogy iphone 4-et kapok szülinapomra anyuéktól, és nagyszüleimtől pedig pénzt. (Viszont egy darabig csak 10 ezer forint zsebpénzt kapok, mert igaz elég jól élünk, de szüleim nem akarják hogy elkényeztetett legyek, ezért ha iphont vesznek csökken a zsebpénzem, és havi 10 ezret kell beosztanom)


A másik opció, hogy Nokia n97 minit kapok de akkor nagyszüleim is abba adnak pénzt, így megmarad a teljes zsebpénzem, de mamáéktól nem kapok pénzt.


Tehát ti melyik lehetőséggel élnétek? Előre is köszi a válaszokat!:)


2010. nov. 4. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:

iPhone 4, mert egy Legenda, sok filmben olyanról telefonálnak és szebbek rajta a színek, mármint a kijelzőn. Ha meg a buszon előveszed amin tömeg van, nem égsz be annyira mint egy nokiával. 10 ezert FT/hó meg nem rossz, és még a mamádéktól is kapsz zsózsót, szóval iPhone 4.

Én így döntenék, remélem segítettem, Szija!

2010. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem merném elővenni buszon.. :D Lehet már nem sokáig lenne az én telóm.:D Különben a Nokia sem ciki szerintem. Köszönöm a válaszodat!:)
2010. nov. 4. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is első: az N97 Minivel miért is égne be? Meg ha egy ezeréves telót is vennél elő, a buszon nem pont leszarná mindenki?

Másodszor: én a N97-et választanám az iPhone ellenében, nem az egyéb feltételek miatt, hanem konkrétan a telefon miatt.

Harmadszor: már így is elkényeztetett vagy, szóval gyakorlatilag tökmindegy.

2010. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem értem mégis mi alapján szűrted le hogy én elkényeztetett lennék.:D
2010. nov. 4. 19:26
 5/8 anonim válasza:
100%

onnan szűrte le mint énis h. havi 10000 forint neked kevés

nemazá de kíváncsi lennék meddig bírnád azt amit én 1-ig iskolába vagyok 2-re megyek dolgozni este 10-ig 11-re haza érek és reggel 5:30kor kelek

szerinted?

el vagy kényeztetve?

2010. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én fél 5-kor kelek, edzés suli, edzés.. Nem lenne időm dolgozni, de amint leérettségizek és egyetemista leszek, én is megyek melózni, pedig nem szorulunk rá, csak így vagyunk nevelve. Különben relatív hogy kinek mi az elkényeztetett, mert szerintem az az elkényeztetett aki havonta kapja a 20asokat, nem tudja megbecsülni amiket a szülei vásárolnak neki. Mint pl ismerősöm, mérges volt anyjára, földhöz vágta a lacsi új iphon 4et, másnap kapott egy újat.. na.. szerintem ő elkényeztetett. Én nem vagyok az. Amit kapok anyáéktól, azt is a kitűnő sulis eredményekért, és a sportban elért eredményeim miatt kapom. Úgy vagyok nevelve, hogy tennem kell azért, ha akarok valamit, nem hull az ölembe. Na de a kérdés nem az volt hogy ki szerint vagyok elkényeztetett! :)

Azoktól a válaszolóktól, akik értelmezni tudták a kérdést, szívesen várok még válaszokat!:)

2010. nov. 4. 20:00
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Elárulom neked, soha az életbe nem fogod kihasználni az IPhone-t. Ráadásul soha semelyik Apple termék nem a reális áron kerül/került értékesítésre. Ott van a htc desire. Olcsóbb, és jobb, mint bármelyik Apple. 3gs-t cseréltem hd2-re. Ég és föld a kettő.
2010. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én meg elárulom hogy tisztában vagyok vele hogy nem reális az ára, továbbá tudom hogy nem fogom "kihasználni", hisz telefonálni, zenét hallgatni, és smsezni fogok.
2010. nov. 4. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!