Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefonom milyet...

Elromlott a telefonom milyet ajánlotok? Mit vegyek?

Figyelt kérdés
Sok tárhelyest szeretnék de nem olyan drágát és szeretnèm ha sokáig bírná. És androidos.

ma 11:44
 1/5 meszike91 ***** válasza:
A nem olyan drága az mennyibe kerül?
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sok tárhely az mennyit jelent? Manapság 128 gigától indul a legtöbb telefon, ez szerintem átlag felhasználásra bőven elég, de a 256 giga is elérhető árszinten szokott lenni.

A "nem olyan drágát" az mit jelent? Mire szeretnéd használni? Sokat fotózol vele? Szoktál rajta játszani? Ha igen, akkor mikkel?

Ha nagyon alacsony a keret, akkor olyan 60-70 körül lehet épkézláb telefonokat venni, de ha nem kenyérre kell a különbözet, akkor inkább 100-130 körül érdemes nézelődni, ezekben már lényegében nincs funkcionális kompromisszum.

ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és még ilyenkor meg szoktam azt is kérdezni, hogy most milyen telefonod van. Ez azért jó viszonyítási pont szokott lenni.
ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először gondold végig mennyit szánnál rá. Aztán menj fel valami mobilos oldalra pl Mobilaréna és nézd meg a legutóbbi tesztjeiket. Vannak rövid 10 perces tesztjeik is Youtubeon. Akkor lesz egy kis rálátásod mennyi tudás mennyit ér ugyanis mindig megemlítik az adott telefon melyik kategória ár/érték arányban és hogy a kategórián belül a konkurensekhez képest azért a pénzért mit tud. Ha úgy érzed, hogy az elvárt tudás nagyon nincs arányban azzal amit elvárnál akkor vagy emeled a keretet vagy pedig kompromisszumokat kell kötnöd.

Röviden csak annyit adnék meg kiindulási pontnak, hogy android vonalon a Samsung számít a nagy márkának, utána jönnek az ismertebb kínaiak akik már jópár éve csinálják pl Xiaomi és a kevésbé ismertek akik már nem teljesen kezdők, de még csak 1-2 telefonjuk volt pl Nothing. A felszereltség sem mindegy bizonyos gyártók adnak tokot, fóliát és töltőt is, bár a töltőt az újabb modelleknél sajnos elhagyja mindenki egy EU szabályozás miatt.

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Aztán menj fel valami mobilos oldalra pl Mobilaréna és nézd meg a legutóbbi tesztjeiket. Vannak rövid 10 perces tesztjeik is Youtubeon"


Ez szerintem csak akkor fog működni, ha érdekli a téma. Ha nem, akkor meg kb. életszerűtlen azt elvárni valakitől, hogy több órányi kutatómunkát pakoljon egy telefon kiválasztásába, főleg ha az olcsóbb kategóriából választ.

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!