Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki 3-500e-ért vesz telefont...

Aki 3-500e-ért vesz telefont az mit csinál vele ami indokolja, hogy pl. Ne egy 100-200e-res középkategóriás telót vegyen?

Figyelt kérdés
tegnap 23:21
 1/6 Katona Dius ***** válasza:

Passz. Sokan vesznek azárt drága telefont, hogy elmondhassák, az övék drága. Persze biztos van olyan, aki kihasználja a funkciókat, vagy akiknek tényleg szükséges, de ezekből van kevesebb. Én pl pont most vettem egy újat, mert tönkrement a régi telóm. Amire nekem kell: Olvasni tudjak rajta, zenét hallgatni, emailezni, messenger, hívás/SMS, meg tudjak pár fotót lőni a macskáimról. Magyarul nem kell egy csúcskategóriás valami. Ki is néztem neten, melyiket akarom. Bementem, az eladó srác meg minden áron rám akarta tukmálni a még újabb modelt, ami drágább volt, de kb annyival volt jobb, hogy jobb volt a kamerája. Mondom ember, a macskák nem sértődnek meg, ha szarabb a pixel a kamerán.

De gondolom vannak olyanok, akiknek be lehet magyarázni, hogy nekik igenis a drágább/újabb kell (holott max a facet pörgetik), mert attól lesz nagyobb a pöcök. Volt egy kolléganőm, neki Iphone tudomén melyik volt. Valami 2 éves modell. És gondolkozott, hogy vesz egy újatt. Mondtam is neki, dehát minek, ennek még semmi baja, és amire használod (zene, email, messenger, facebook) arra pont jó ez is. Végül csak megvette az újabbat, aminek volt pár újabb funkciója, amit azóta sem használ...

tegnap 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Hogy mindenki lássa hogy nekik milyen jól megy🤣🤣🤣

Közben meg kalap sz@rt se ér némelyik🤣🤣🤣

ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megindokolni, miért kellene?


El kell fogadni manapság, hogy valaki azért vesz drágább telefont (mondjuk Iphonet), mert megteheti és nagyívból tolja telibe hogy milyen más választék van a piacon. Neki az életéből 5 percet ér meg az hogy ezen gondolkozik, bemegy és kifizeti.


Az elektronikai eszközök világában valamiért nagyon beakadt néhány embernél a telefonra költött pénz, miközben egyéb elektronikai eszköz esetén sokkal kevésbé túrkálnak más pénztárcájában (pl. TV, hűtő).

ma 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nem is tudja, hogy vannak 1-200 ezres telefonok, amik többet tudnak min a fél millások. Csak a reklám, vagy a márka szerint mennek...
ma 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem mi koze van masnak ahhoz hogy en mennyiert veszek telefont? Es miert kellene megindokolni?
ma 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseken mindig nevetek, nem indokolom semmivel mivel a saját pénzemből vettem és nem a tiedből. Nem egy 100 milliós kocsiról van szó hanem egy telefonról, nem hiszem hogy neked probléma, hogy valaki nem középkategóriás telót vesz, ha meg igen akkor valami nincs rendben 🤣
ma 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!