Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig használsz egy telefont?...

Meddig használsz egy telefont? Hány évig?

Figyelt kérdés
Ameddig használhatatlan nem lesz vagy 1-2 év után eladod? Mely márkát preferálod? Melyik az időtálló?
okt. 20. 16:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Amíg nem lesz idegesítően lassú.
okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%

Az Androidot szeretem, és márkától független vagyok. Persze ne legyen noname, de azon kívül elsődlegesen a tudását nézem, hogy hardveresen és kamerában milyen.

Amíg nem lopják el (sajnos jártam már így), nem lesz elavult, vagy nem jelentkeznek komolyabb hibák (belassul, észrevehetően romlik az üzemidő, stb.), addig használom, utána megy a szekrény mélyére és újat veszek. A nyomógombos és az okos korszakot is figyelembe véve a legrövidebb idő 3 hónap volt, a leghosszabb 5 és fél év.

okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%
2 évig és Samsung Galaxy-t. Akkor lejár a szerződésem, és a megújítással mindig kérek egy újat, amit újabb két évig fizetek havi részletben.
okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
A Galaxy S20-am 4 éves. Még jó.
okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
Ameddig kap biztonsági frissítéseket és/vagy működnek rajta a "kulcsfontosságú" alkalmazások. No meg persze bekapcsol :-)
okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%
Motorola
okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%
Kb 2 de inkább 3 évig is eltudok lenni egy normális telefonnal.
okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%
Néhány kínai után átálltam Samsungra. A kínaikat nem használtam sokáig. Most 2 telefonom van, az egyik 5 és fél (ezt használtan vettem), a másik 3 éves múlt nemrég. Amíg normálisan használhatók lesznek, maradnak.
tegnapelőtt 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
A Samsung és főleg az iPhone nagyon nem tetszett. Jelenleg Xiaomi van és nem tervezem lecserélni, mert ez megfelel.
tegnapelőtt 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%
Kíváncsi lennék, hogy akik nem hasznost nyomnak a válaszokra, azok milyen alapon teszik ezt. Hisz az összes komment a kérdésre valaszol. Miért nem hasznosak?🤔
tegnapelőtt 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!