Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig használsz egy telefont?...

Meddig használsz egy telefont? Hány évig?

Figyelt kérdés
Ameddig használhatatlan nem lesz vagy 1-2 év után eladod? Mely márkát preferálod? Melyik az időtálló?
okt. 20. 16:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Apple iPhone

7-8 év

okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Ameddig használhatatlan nem lesz. Utána azok közül szoktam választani, amit hűségért cserébe kb. utánamdobnak. Az előző telefonomért 3 éve 10 ezret fizettem, és tökéletes számomra. Amúgy nem szoktam hűséget meg hasonlót aláírni, de mivel telefonelőfizetés úgyis kell, ezzel kivételt szoktam tenni. Ez meg az az előtti telefonom Samsung, előtte már nem emlékszem, melyik volt.
okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
66%
Ameddig nem lassú. A márka mindig Samsung. Ha csak telefonálásra használnám, arra megfelelne a harmadik fiók mélyén pihenő nyomógombos. Genshinezek rajta (egy játék), használom szerkesztésre, rahedli jegyzet alkalmazásom van, általános netezés, böngészés... Általában 4-5 évig használok egy telefont, utána lámpaként használom (egyszer voltam részeg, évekkel ezelőtt, de akkor lábbal levertem az asztali lámpámat, ami nem sokkal később meg is halt, azóta a régi telefonommal világítok), illetve ott van vésztartalékként. Sosem adtam el egyik telómat se. Az egyik, az még a korai érintősök éveiben lett, fehér Samsung volt, végül kidobtam, mert azon már az isten se tudott volna segíteni, eleinte csak használhatatlanul lassú volt, nem érzékelt, lefagyott, később nem kapcsolt be. Nem tároltam rajta akkor még semmi lényegeset, fele ennyire nem használtam, mint ma, szóval csak azokat a zenéket sajnáltam, amiket lementettem.
okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Mindig Samsung és általában 3-4 év. Most S21-em van, a kiadás évében vettem. Tökéletesen működik egy karc sincs rajta, úgyhogy nem tervezem mostanában lecserelni
okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Ameddig működik. Volt egy Blackberrym, 5 évig volt meg. Utána egy Samsung két hónapot bírt, utána annyit volt szervizben, hogy egy ezer éveset használtam, azt hiszem valami nokiát. Utána lett egy Huawei, az több, mint 6 évig volt meg. Most van egy döglődő Xiaomim, most két éves, de már az utódját után járok.
okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem LG van addig használom amíg működik most is már szokott olyat csinálni hogy az utolsó 30%-ot elfelejti és 34 százalékkal kikapcsol mert hirtelen leugrik 0%-ra de amíg lehet vele együtt élni nem veszek újat
okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Addig használom, ameddig nem lesz vállalhatatlanul lassú vagy nem lesz valami konkrét hibája. Volt mindenem, nem annyira ragaszkodok márkákhoz. Most Apple van, előtte Xiaomi, előtte Samsungok. Ha régi telefonomat pedig állapotától függően családon belül lepasszolom ingyen, vagy megy a fiókba tartaléknak, aztán pár év múlva az e-hulladékba...
okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Iphone, átlagban 3 évig
okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
iPhone, általában nekem is 3 év. Utána is használható, de kezd belassulni.
okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Samsung, 4-5 év. Az előző S10+ volt, most S24 Ultra, igazából bírta volna még az előző, még legalább egy évet terveztem ráhúzni, de páromnak a régi Huawei-e tropa volt, neki mindenképp kellett, és jobban megérte két telefon, mint egy, így ezt is cseréltük. De 4-5 évig megint nem szeretném.
okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!