Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 13 szintjén más...

Xiaomi redmi 13 szintjén más cég mobiltelefonjai?

Figyelt kérdés

Kb ezt a szintű-tudású telefont engedhetem meg magamnak árban, keveset használtan 40-45 környékén látom. Egy régebbi Xiaomim van, nem ismerem a Samsung, Honor, stb márkákat (Huawei volt előtte, de ha jól tudom, az már valamiféle támogatást nem kap, de nem értek hozzá, nem tudom mit, ha ez igaz, akkor az nem érdekel, ha nem, akkor az is)


Szóval ilyen használtan 40-50 közötti összegű téma, ha esetleg többet tud/strapabíróbb/minőségibb kicsit a kategóriájában, mint egy redmi 13 környéki gép. Akár a Xiaomin belül is érdekel, ha van más.


Ha választani kell a teljesítmény fontosabb, mint az extrák (fényképező, felbontás, és hasonlók nem annyira érdekelnek)


ma 17:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!