Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérdezni szeretném, hogy...

Kérdezni szeretném, hogy Xiaomi Redmi Note 13 Pro(+), vagy Apple iPhone 12 ár értékben a jobb?

Figyelt kérdés
Egy debreceni service azt javasolta, hogy iPhone-t lenne érdemesebb, mert a Xiaomi telefonokkal a műhely tele van, a Telekomnál pedig azt mondták, hogy a Xiaomi mobilok Note Pro változatai megfelelőek és nincs gond velük. Nekem egy HTC-m van, cserélni kell. Igen, ez a jobb kifejezés, hogy kell cserélni és nem szeretném. :) Akinek van tapasztalata a telefonokról, köszi a véleményt.

ma 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván a Note 13 Pro, az iPhone 12 egy öskori telefon.
ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén? Egyik sem.

Az iPhone 12-őt már nem gyártják több mint egy éve, a 13 is most esett ki a gyártásból, jelenleg a 16-os széria van. Persze ha 12-őt új aksival, szép állapotban kapsz nagyon kedvező áron, akkor még megérheti, de másképp nem vennék. Gondolom a szervíz egy használt iPhone 12-őt akarna eladni neked.

A Telekom meg nyilván új telefont akar eladni neked, mint amilyen az említett Redmi.

Én ebben a körülbelüli árkategóriában vennék egy Samsung A55-öt (vagy A35-öt ha csak az fér bele) és csókolom.

Ha mindenképp a fenti kettőből kellene választani, akkor nem tudom... én nem szoktam magamnak használt telefont venni, valószínűleg annak a Redminek nincs semmi baja és pár évig az is jó lesz. Biztosan kisebb azzal a kockázat 2/3 év garanciával, mint egy ki tudja hány éves iPhone 12-essel. Másrészről viszont sajnos saját tapasztalat miatt én is idegenkedek már a Xiaomi telefonoktól. Nem azért, mert "tele van a szervíz velük", hanem mert szoftveresen kicsit bénácskák voltak pár éve.

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

MIU-t divat ekézni, csak azt felejtik el sokan, hogy ez az oprendszer a kezdet-kezdetén ott volt már és nagyon sok funkciót átvett az alap android.

Jól optimalzált rendszer, talána a memóriamenedzsment kicsit agresszív de azt leszámítva nincs semmi baj. Nincs annyi bug, mint a One UI esetében, ami azért hemzseg.

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!