Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A25 5G vagy Redmi...

Samsung A25 5G vagy Redmi note 13 a jobb telefon??

Figyelt kérdés

Most redmim van 2,5 éve és amúgy nagyon szeretem, csak mostmár nem elég a 64 giga és kb semmi nem működik rendesen mert nincs tárhelyem


Nem tudom, melyiket vegyeeem

Az A25 hátlapja esztétikusabb de a kávái elég nagyok, meg a szelfikamera is jobban tetszene ha ilyen lebegő lenne mint a Redminél,


Csakhogy a redminek meg a hátlapi kamerája néz ki gusztustalanul

Kb a fél telefont befoglalja xd Elölről viszont szebb.



Szóval inkább döntsön a belső, szerintetek melyik ?



ma 17:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és lécci senki ne írja azt hogy vegyek Iphone-t, mert falnak megyek xd

Se pénzem nincs rá, se szükségem

ma 17:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mik a szempontjaid. Én egyébként jelenleg Samsung A71-et használok, előtte egy A53-at használtam, én teljesen meg vagyok elégedve.
ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választtt


Hát ami fontos, az a szép kijelző, nagy akksi, meg ugye nagy tárhely, fülhallgató lyuk (ezek mindkettőban megvannak)

Meg azért nem árt ha játszani is lehet rajta, semmi nagyon komoly, csak azért pl egy roblox szintű vmit vigyen el

ma 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Mennyi a kereted? Egyébként a kettő közül a Redmi Note 13 jobb. Ennyi pénzért jobbat újonnan nem találsz, ha használt telefon is jó, akkor lehet találni jobbat.


[link]

ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Redmi Note 13 Pro tulajként inkább a Samsungot ajánlom.
ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!