Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Xiaomi...

Melyik a jobb telefon? Xiaomi Redmi Note 10 Pro vagy Samsung Galaxy A52S?

Figyelt kérdés
Melyik telefon a megbízhatóbb? A gyorsabb? Melyik a minőségibb kamera? Melyiket ajánljátok jobban?
jún. 9. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Ennyiért inkább egy iPhone 11 vagy iPhone XS
jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
IPhone?🤮
jún. 11. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rá pénzed? Irigy vagy? 😂
jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

#3, nem feltétlenül (csak) a pénz, lehet hogy számodra elképzelhetetlen, de valakinek az Android jobban bejön, például nekem is! Az iOS nem egyértelműen jobb, ahogy az Android sem, hanem teljesen szubjektív dolog, kinek melyik jön be jobban!


Kérdező, tessék, itt a részletes összehasonlításuk:


[link]


Anno én is nézegettem pont ezt a két telefont, és ma már egyértelmű lenne számomra: összeségében a Samsung sokkal jobb! A Samsung javára írhatók az erősebb hardver, jobb kamerarendszer, a gyorsabb adatátvitelű tárhely, és a vízállóság.

Hardver egyértelmű. Ha fontos a jó kamera, akkor is a Samsung: a felbontás még nem minden, a képminőséghez több dolog is kell, és a Samsung főkamerája még így is szebb képeket csinál, az ultraszéles kamerája meg végképp minden szempontból jobb képeket lő.

A Xiaomi se rossz, de ebben a versenyben alulmarad, csak akkor válaszd, ha az üzemidő és töltőteljesítmény a legfontosabbak Neked, mert azokban abszolút jobb, de azért a Samsungé sem rossz.

jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!