Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ráfázhatok, ha Xiaomi Redmi...

Ráfázhatok, ha Xiaomi Redmi Note 13 Pro telefont veszek?

Figyelt kérdés
Ami elvárásom van, hogy a kamerája jónak mondható legyen, és ne kelljen attól tartanom, hogy néhány alap alkalmazás (Gmail, Facebook, Messenger, YouTube stb, semmi játék vagy komolyabb) vagy rendszerfrissítés indokolatlanul leterhelje és lelassítsa. Alternatív javaslatokat is köszönettel fogadok ebben az árkategóriában.
aug. 29. 18:51
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

csak indokoltan fogja leterhelni


neztel rola teszteket?

biztos vannak amiken direkt kamerara kihegyezetten tesztelik oket

aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néztem teszteket, és természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem egy csúcskategóriás telefon, nem is várom azt tőle. A kamera teljesítményével megelégednék. A többi paraméterhez nem értek, nem követem figyelemmel, hol tart most a technika. Sajnos jártam már úgy telefonnal, hogy eleinte jó volt, aztán egy idő után kb már mindent letöröltem róla, és mégis kevés volt a memória. Ezt szeretném most elkerülni.
aug. 29. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiket írtál, hogy milyen alkalmazásokat használnál, a kamera kivételével egy Redmi Note 7 Lite bőven elég lenne, nemhogy egy 13 pro. Én 12 Pro-t használok, ezek a programok ennek a készüléknek egyáltalán nem jelentenek kihívást.
aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 egy legalabb 4GB ram os nak

egy arkategorijanak megfelelo (ha hasonlo arakban neztel 100+) also-//kozep soc os meghozza snapdragonos mobil


Ha tenylegesen ez tortent vele mas kell aljon mogotte


netan ha "arra volt kihegyezve" hogy direkt ne kapjon rendszer frissitest (se)


inkabb ha a kiadasi eve es mikor megvetted kozte nem 2-3 ev volt max hanem 4-5++

aug. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!