Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ebből bármilyen hátrányom?

Lehet ebből bármilyen hátrányom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Sony Xperia Z5 típusú telefonom. Elég régen lecseréltem már egy új telefonra, viszont a mai napig tökéletesen működik, mert annak idején nagyon vigyáztam rá. Most viszont be szeretném állítani (visszaállítottam gyárira, mielőtt eltettem) a gyereknek mesenézős telefonnak. Android 7 van rajta és nagyon régi az Android biztonsági javítás szintje: 2017 október. Szerintetek ha belépek a Google fiókommal, lehet belőle bajom? Ellophatják az adataimat vagy bármi ilyesmi történhet? Nagyon kockázatos lenne belépni? Előre is nagyon köszönöm a segítségeket!

ma 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor lehet belőle károd hogyha mindenféle linkekre rákatintasz meg letöltesz rá salangot. Ha ennyire zavar, akkor csinálj egy új email címet azzal lépj be akkor semmi károd nem lehet belőle.
ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Hogy és miért lopná el bárki is? jézusom...
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon naiv vagy kedves utolsó…
ma 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen lehet bajod ha egy nem biztonságos eszközön van belépve a fiókod. Lépj ki és neki legyen saját fiókja.
ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 Nem vagyok naív csak egyszerűen ez nem így működik
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csinálj neki fiókot, biztonsági email címmel, biztonsági kódokat lekérve, stb. És akkor azon sem kell aggódnod, hogy ha durci, akkor hogy fogja széjjelbasszzni a fiókodat.

És semmi problémád nem lesz az android 7 miatt, ahogyan pl. a 6 miatt sem lenne.

ma 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Ha jön rá egy 2lépcsős belépési kérelem jóváhagyás vagy új eszköz hozzáadás a fiókhoz akkor azt a gyerek rutinból le fogja OKézni és már veszett is a fiókod. Persze 13 Bitcoinért visszavásárolhatod... :D
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!