Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyenek a mai Motorola...

Milyenek a mai Motorola okostelefonok?

Figyelt kérdés

Képviselik ugyanazt a minőséget mint régen? Van olyan jó mint a többi "neves" gyártó?

Kinek mi a tapasztalata? Milyen a szervizhátterük Magyarországon?

Pro/kontra megéri Motorolát venni?

Alsó-közép, illetve középkategóriában nézem eddig őket.


ma 15:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamiért a népszerű Samsung, valamint Xiaomi telefonoktól ódzkodom. Ne kérdezzétek miért, magam sem tudom. Apple-re pedig nincs pénzem. Ezeket biztosan nem venném.
ma 15:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vennék
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak Motorola telefonjaim vannak szeretem salang nélküliek,menj BE egy Media Markt és nézd Meg tapogas Meg egy Motorola Edge Telefont vagy egy Motorola g84.

Xiaomi nem venék vacak.

ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont voltam bent a Mediamarktban, megnéztem többet is. Persze nem tűnik rossznak. Más szempont, hogy hoszabb távon, 3-4 évvel később is tudom-e még használni, nem lesz-e fele olyan gyors az újabb rendszerfrissítés után, lesz-e rá biztonsági patch, nem mondja-e fel a szolgálatot valamelyik hardveralkatrésze, egyéb probléma ami a kiforratlanságból ered, stb.
ma 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!