Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S23 vagy S24 éri meg...

Samsung S23 vagy S24 éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Alap modell esetében kérdezem. Lehetőségem van most ilyen telefont venni, de nem tudom melyik legyen.
ma 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindkét modell 128 gigás háttértárral, hivatalos viszonteladónál nézve(Euronics, Media Markt és társai): az S23 250 ezer, az S24 330 ezer.


Az S23 még anno 5 éves Android főverzió frissítéssel lett beharangozva, tehát 4 van neki vissza, az S24 pedig 7 évvel (plusz mindegyikre jön még 1 év biztonsági frissítés). Tehát szerintem az S23 is fog még frissítéseket kapni, akkor is ha 4-5 évig tervezed használni.

Az S24 ezen kívül abban nyújt többet, hogy minimálisan takarékosabb a processzora meg egy kicsit fényesebb a kijelzője és ennyiben lényegében ki is merültek az újdonságok. Amit még érdemes lehet megemlíteni, hogy az S23 Snapdragon processzorral jött, az S24 pedig a Samsung saját Exynos processzorával, amit sokan nem szeretnek, de őszintén szerintem a felhasználók 99%-ának tök mindegy. Még annyi plusz lehet az S24-ben, hogy az már eleve a Samsung AI funkcióival jött ki, de szerintem az S23 azóta megkapta ezeket frissítésként, plusz valószínűleg ezek is olyan dolgok, amiket a felhasználók döntő többségét nem érdekli.


Szerintem szigorúan nézve az S23 jobban megéri, a saját árkategóriájában eléggé best buy jelenleg. Viszont ha neked nem számít az a plusz 80 ezer forint, akkor nyugodtan vehetsz egy S24-et is.

ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!