Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes megvenni...

Melyiket érdemes megvenni Samsung S24 vagy Iphone 15 ?

Figyelt kérdés
Tudom nem egy az oprendszer, de nem számítana, illetve mindkettő készüléknél az alap modell lenne megvásárolva. S23-at cserélném le.
ma 06:40
 1/6 Morzsi007 ***** válasza:
63%
S23-at eggyel újabb generációra cserélni (vagy iphone15-re) szerintem pénzkidobás, hacsak nincs valami baj vele vagy elajándékoznád?
ma 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Páromnak kell a telcsim ezért kell nekem új. Igazából Samsung vagy Iphone jön csak szóba. S23-al nincs semmi problémám, tökéletesen teszi a dolgát, de még egy ilyet nem szándékszom venni,mert nem mostani kiadás.
ma 07:01
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
34%
Amelyik rendszerrel el leszel pár évet azt válaszd. Neked kell dönteni. Az iphone jobban tartja az árát, de az S24 pár hónappal újabb kiadás. Vedd a kezedbe mindkettőt és meglátod melyik kell.
ma 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Az iPhone ár megtartásával azért vitatkoznék. Az SE3-at és a 14-et pár hónap után el akartam adni, annyira utáltam. SE3 220 ezer volt a boltban. Alig akarta kereskedő bevenni. Az egyik 40 ezret kínált érte. Rejoy-hoz vittem be 80-ért. A 14 294 ezer volt. 170-ért tudtam eladni. Lehet hogy Vaterán valóban többet adnak ezekért, de ki a tököm akar annyi macerát. Egyszer próbáltam meg hirdetni valamit, akkor is szinte mindenki olcsóbban akarta megkapni vagy el sem jött a megbeszélt időpontra megnézni.


Én a helyedben mindenképpen a Samsungot venném. Ezerszer jobban testreszabható. Ugyanolyan jó fotókat készít. Ugyanúgy hosszú évekig támogatott.


Még egy érv az Android mellett. Ha bármilyen okból meg leszel szorulva anyagilag, 100 ezer körül is találsz elfogadható telefont. IPhone-ból csak olyat találsz, ami használt, nem sokáig támogatott már, vagy valamelyik SE.

ma 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ugyanilyen másik 20 kérdésnél mit válaszoltak?
ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
37%
iPhone 15 mindenben jobb.
ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!