Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a PWM DIMMINGRŐL?

Vélemények a PWM DIMMINGRŐL?

Figyelt kérdés
Zavar valakit ez a kijelző villogás? Fájt valakinek a szeme tőle?
ma 17:20
 1/3 Szirty ***** válasza:

Igen, előfordul hogy zavaró, szemfájdító.

Leginkább akkor ha a PWM frekvencia alacsony.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit lehet ellene tenni? Ha visszaváltok LCD kijelzős telefonra jobb lesz? Nekem sokszor amikor többet telefonozok akkor kettős látásom van és nagyon rosszul látok, nem tudom hogy ettől van-e.
ma 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Külföldi fórumokon sokan panaszkodnak ilyenre. A redditnek van külön pwm dimming csoportja.


Engem nagyon zavar bizonyos telefonok és monitorok kijelzője. Folyik a könnyem, fáj a fejem, kötőhártya gyulladást kapok. Életem legrosszabb kijelzője a Macbook Air volt. Muszáj volt eladnom. Az iPhone -ból csak a 11, SE3 nem bántott. A 13-mat, 15-öt eladtam a francba. A Samsung sem volt az igazi. Tudod mi vált be ? A Xiaomi. Őket érdeklik a magunk fajta emberek. Magas a pwm frekvenciája a Redmi Note 13 Pro-nak. Ettől semmi bajom, hiába nem lcd. A kínai telefonok általában kíméletesek. Egyébként a tv-ből is a kínai vált be. A TCL nem okoz kötőhártya gyulladást, ellenben a Samsungot nem bírom órákig nézni. Lg apunak van, de attól sokat szenved.

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!