Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon egyszercsak elsötét...

Gál Gábor 2024 kérdése:

Új telefon egyszercsak elsötétült és azóta nem reagál. Van valamilyen bevetet gyakorlat, mielőtt szervizbe vinném?

Figyelt kérdés

Épp videót néztem, amikor jött egy nagyon hangos váratlanul és pánikszerűen elkezdtem nyomogatni a gombokat rajta, hogy leállítsam. Ekkor elsötétült és azóta nem reagál semmire.


Kb. három hónapos, soha nem ejtettem le még. Ha rázom, kicsit zörög, de nem tudom, ez korábban is így volt-e.

A töltésre nem reagál, az akkut nem lehet belőle kivenni.


Ez a negyedik telefonom 12 év alatt, még sosem volt ilyen gondom telefonnal, mindig csak évek után kezdték magukat megadni. Mielőtt élnék a jótállással, vannak bevett praktikák, amiket ki lehet próbálni, hogy feléledjen?


Nagy kényelmetlenség, na meg féltem a rajta lévő adataimat is.


tegnap 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rázod zörög? Jó hogy nem harákol.

Nem akarlak megbántani de milyen márka?

tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pixel 7a.


Kipróbáltam néhány tippet, amit a neten találtam, de egyik sem jött be sajnos.

tegnap 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
A bevált tipp a szerviz.
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!