Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes még...

Szerintetek érdemes még 2024-ben iPhone 13-at venni vagy már nem?

Figyelt kérdés

tegnap 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Sokan veszik, de még valós érvet nem hallottam miért jobb ajánlat, mint egy tavalyi csúcstelefon tetszőleges gyártótól.

Egy esetben tudom megérteni, ha Apple ökoszisztémába kell egy relatív olcsó készülök, ami 3-4 évig jól használható.

tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És megéri újonnan vagy használtan is jó lehet. Én itt néztem: [link]
tegnap 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Használtan nem!
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13-mam van, én már újonnan semmiképp sem vennék, maximum használtan, jó állapotút, jó áron. Most jött ki a 16-os széria, miért akar valaki még a hárommal ezelőttivel szórakozni? Nyilván használható még, én sem akarom lecserélni még 1-2 évig, de ha holnapra feldobná a pacskert, eszembe nem jutna még egyszer megvenni.


"ami 3-4 évig jól használható."


Négy giga memória van benne. NÉGY. Naponta röcög olyanokat, amitől felvonom a szemöldökömet. Nyilván használható, de a világon nem ad semmivel sem többet annál, mintha vennék a használtpiaci (!) árából egy droidot. Ha kicsike a büdzsé, akkor nem az ezer éves apple cuccok között kell turkálni, mert ár/érték arányban borzasztóak. Ha van pénzed és nem számít, akkor oké.

ma 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!