Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ár-érték arányban megéri-e...

Ár-érték arányban megéri-e Xiaomi Redmi Note 13-at venni?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 17:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
40-45-ért érné meg igazán, de 60-ért sem rossz, ha nem akarsz túl sok pénzt elkölteni a telefonra.
tegnapelőtt 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemzetes válasza:
Egy hete vettem meg a Redmi Note 13 pro plusz-t. 179 ezer volt. Nekem megérte. Persze nem tudni, hogy te mire szeretnéd használni és mik az igényeid. Ez 200 M hátlapi kamerával van szerelve és baromi jó képeket készít. Diktafonnak is használom, egyébként azonnal szöveggé alakítja a hangot ami nekem plusz, mert így nem kell átírnom amit mondok, csak leellenőrzöm az esetleges elírásokat. 120 Hz képfrissítés nagyon hálás dolog a szememnek. :) Egy Redmi Note 10 pro lett lecserélve. Azzal sem volt semmi bajom, csak kicsit öregecske volt már a lelkem, de tette a dolgát az is tisztességgel. Összegezve, ha rászánod ezt az összeget, nem bánod meg. Hasít minden játék rajta, nem szaggat, és a szemem se könnyezik tőle.
tegnap 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!