Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Xiaomi Redmi Note...

Megéri Xiaomi Redmi Note 13-at venni?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 10:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/3 Mad Max2 ***** válasza:
30%

Én írtozom ettőla sziajómi márkától



Egyszer volt hozzá szerencsém, egy kalap szar

tegnapelőtt 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Nekem többször volt, többféle Xiaomim és mindegyik bírta legalább 5 évig. Jelenleg a Pro-s Redmi Note 13 van és imádom. A 12 giga ramos, 512 gb tárhelyes 140 körül kapható. A kisebb, tehát 8 / 256 gb ennél nyílván olcsóbb. A sima Note 13 valamivel gyengébb teljesítményt nyújt, de az is megéri az átlag felhasználónak.
tegnapelőtt 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9%
Csatlakozom azokhoz, akik szerint elfogadató telefon ez a széria. Nekem is Xiaomi van, elégdett vagyok vele. Sőt, a szüleim Xiaomi telói most lesznek 6 évesek és soha nem kellett javíttatni őket. Még az akksi is bírja. Sok ismerősömnek hasonló tapasztalatai vannak. Olvass Facebook, Reddit kommenteket, ott is sokan elégedettek. De olyanra, mint például az első válaszoló ne hallgass. Nem azért, mert neki nem jött be márka, hanem mert még írni s tud normálisan. Primitív suttyó.
tegnapelőtt 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!