Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltsak nyomógombosra?

Váltsak nyomógombosra?

Figyelt kérdés
Jó ez az okostelefon, meg minden, de úgy érzem hogy egyszerűen olyan mértékben függő lettem, hogy elpazarlom az életemet, egész nap nézem, irigykedek másokra instán meg facén, videókat nézek, ez kéznél van, mindig elő tudom kapni. A nyomógomboson meglenne minden ami kell, telefonálni, néhányon ha jól tudom messenger is van, de facebook jobb lenne ha nem lenne. Szerintetek megvalósítható lenne a mai világban? Esetleg viszonylag olcsó eszközt tudtok ajánlani (már csak ezek fényében is, mivel sok nyomógombos telefonon már érintőképernyős is, és le lehet rá tölteni bármit)?

tegnap 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Torold le a facet a tiktokot es mit tudom en még mit nezegetsz egesz nap.


Annyi onkontrolod csak van, hogy ha ezeket letorlod akkor 1 ora mulva nem toltod ke ujra remegve.

tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha te így szeretnéd, akkor válts egyet. Azért tényleg reménykedek benne, hogy nem csak azt nyomod egész nap... Csak csinálsz valami mást is..
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán annyiban igen, egy Nokia 105 (vagy 150? 🤔 már nem emlékszem) jobb lenne, hogy azt a telefont tényleg közel egy !hónapig! nem vennéd elő - ha nem hívnak -, mert az a típus gyári állapotában 720 óra üzemidővel bír nyugalmi állapotban.


Viszont egy klasszikus telefon hátránya lesz, hogy elvesztem a gyors szöveges üzenetváltás és a fájlküldés (fotók, doksik, stb.) lehetőségét.

tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!