Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet átmásolni a...

Hogyan lehet átmásolni a fényképeket, videókat hagyományos, nyomógombos telefonról számítógépre?

Figyelt kérdés
Vagy bármire, amiről aztán számítógépre vihető.

szept. 7. 10:43
1 2
 1/14 anonim válasza:

Ha rádugod gépre akkor látnia kellene, pl ha mini usb vel rendelkezik.

Ha van benne bluetooth és nem ismeri fel a számítógép kábelen keresztül, akkor küld át ezeket a tartalmakat egy másik mobilra és másold fel arról.

Ha csak simán infrás a telefon, akkor kicsit nagyobb a gond.

szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mintahogy okostelefonnál :)


Vagy mivel ezek levehető hátlaposak és SD kártyásak csak kiveszed és egy olvasóban a gépbe bedugod.


De ha csak simán radugod a telefont a gépre akkor is látni fogja. Gondolom azért kérdezed mert olyan gagyi hogy a faliadapterbe van fixen a kábel és nem kaptál külön adatkábelt.


Microusbs adatkábel benzinkúton kinaiba 1000Ft alatt van.

szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem főleg, mert olyan gagyi hogy nem Android és nem is IPhone. Sima, egyszerű nyomógombos telefon a régi képekkel, amiket jó lenne megmenteni
szept. 7. 11:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Várjunk még pár napot, vagy eláruld most hogy milyen telefon?
szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4

Mit áruljak el? Sima, egyszerű nyomógombos telefon, amiben van kamera. Nem láttál még ilyet?

szept. 7. 11:29
 6/14 anonim ***** válasza:

A pontos tipust kérdeztem nem acsarkodást.

Azért kérdeztem hogy HELYETTED utána nézzek hogyan lehet róla leszedni a képeket.

Szivesen!

szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6

Jó, ne haragudj :(. Viszont fejből nem tudom, de ilyen felcsúsztatós, aminek a képernyőjét fel kellett tolni és alatta volt a számbillentyűzet. Talán Samsung de nem biztos

szept. 7. 11:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Kiveszed az akkumulátort és alatta oda van írva a pontos tipus.
szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha micro-USB csatlakozója van, először is rádugod a számítógépre. Kijelezhet olyat a régi telefon is, hogy csak töltés vagy adattárolót választasz.

Ha nem sikerül a számítógépen megtalálni, utána ráérsz a telefonhoz keresni használati utasítást.

szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9

Sajnos ennek nem Micro USb csatlakozója van, hanem ilyen szélesebb, véknyabb csatlakozó, nem tudom mi a neve

szept. 7. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!