Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik nyomógombos telefont...

Melyik nyomógombos telefont ajánlanátok egy 40 éves pasinak? Lent.

Figyelt kérdés

Szóval, mindenképpen nyomógombos telót szeretnék venni, amit nem kell naponta tölteni, legyen rajta 1-2 beépített játék, és a neten megtudjam nézni az email üzeneteim. Jó lenne ha lehetne rajta pár videót megnézni, és zenét/rádiót hallgatni rajta. Igazából ennyi lenne az elvárásom.

Tudtok valamilyen nyomógombos telót ajànlani, ami ezeknek megfelel?

Max 20 000ft-ig költenék rá. Okos teló kizárva.



#telefon #nyomógomb #20 000ft-ig
júl. 20. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy ilyen? [link]
júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha e-mail, játék, videó nézés kell, akkor okos teló.

Bele kell törődni.

júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nokia 6300
júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nokia 2660 Flip
júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

A leírásod alapján nem nyomógombos "buta", hanem okostelefon kell neked.

Vagy engedd el az emailezést és az online videónézést és vegyél egy bármilyen legolcsóbb butatelefont (úgyis rossz az összes), vagy háromszorozd meg legalább a költségvetésedet és mondunk olcsóbb okostelefont.


(Egyébként ezt a naponta töltögetés parát nem értem. Anyámnak vettem okostelefont nemrég, gyakorlatilag alig használja telefonáláson kívül és így 4 nap után lett először töltőre téve, de még az ötödik napot is kihúzta volna valószínűleg.)

júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Miért? Ennyire el akarod magad szigetelni a jelentöl és a valóságtól? Miért nem költözöl rögtön a dzsungelbe?
júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szeretem a valóg gombokat, Anno így szoktam meg, de azért 1-2 youtube videót jó lenne, ha letudna játszani. Fogalmam sincs jelenleg képesek e erre a nyomógombos telók. :)
júl. 21. 12:14
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nem képesek. Nincs értelmezhető okostelefon nyomógombokkal, ez van.
júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen vannak, nekem volt egy nyomógombos nemrég amin volt youtube stb
júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Aki leszólta a kérdezőt annak mondom hogy igenis léteznek ilyen telefonok. Én valamelyik Nokia készüléket ajánlanám, én is ilyet használok( Nokia 150+iPhone 6s kombó :) ), igaz konkrét típust ezen kívül nem tudok mondani, de a kis 150-es Nokia is jó tud lenni ha esetleg engedsz az igényekből, és ez a keretedbe is beleférne sztem🙂
júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!