Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 16 pro előrendelés késés?

Iphone 16 pro előrendelés késés?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi késhetnek a 16pro előrendelések? Kapott már valaki kézhez telefont?

ma 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom. De tavaly (2023-ban) ősszel amikor az iPhone 15-ös széria jelent meg. Akkor én csak 2023 november 3-án délelőtt 10 óra 43 perckor kaptam. Ekkor hozta a GLS futár a megrendelt iPhone 15 Pro Max-ot. Szóval. Akár november eleje is lehet amikor meg kapod az iPhone 16-os készülékedet. De ne aggódj, egy éven belül biztos hogy meg kapod. Azt egy év múlva 2025 szeptemberében már az iPhone 17 lesz majd. Szóval addig biztos meg kapod. Egyébként meg ilyenkor főleg a Pro és a Pro Max készülékek amikből túl nagy elő rendelés szokott lenni. És ez minden évben igy van.
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol rendelted elő?
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és mikor?
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
1-es voltam! Ki egészítenem azzal a megjegyzéssel: Hogy az iPhoene Pro és Pra Max készülékekből mindig nagyobb a kereslet és az előrenelés is sokkal nagyobb mint a sima és a plus-ra. Igy a Pro és Pro Max modelleket csak október végén vagy november elején érdemes megrendelni. Mert addigra lesz elegendő készlet mennyiség amiből már simán tudsz rendelni / vásárolni. Igen a Pro és Pro modelekből mindig kevesebbet gyárt le az Apple szeptemberre. És csak szeptember végén október közepén szállítanak nagyobb menyiségben a boltoknak / viszont kereskedőknek. Ez csak a pro és pro max modellekre igaz.
ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mar keznel van. Azzal irok. Ugy nez ki automatikus ekezet nincs benne.
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!