Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha részletre szeretnék venni...

Ha részletre szeretnék venni egy készüléket az istlyeból, és a bank jóvá is hagyta, de nem vagyok regisztrálva az oldalon akkor valahol meglehet nézni hol tart a folyamat?

Figyelt kérdés
Mikor rendeltem akkor elérhető volt, de mire jóváhagyta a bank már azt írja, hogy előrendelhető. Az istlye nem küldött semmilyen emailt.

2021. okt. 25. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
+36 1 428 8000
2021. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hol indítottad a hitelkérelmet? A boltban? Vagy hogy?

Ha áruhitel akkor meg kellett rendelni a készüléket és csak utána indult a hitelvizsgálat, aztán ha megkaptad a hitelt, megy tovább a megrendelés mintha kifizetted volna mondjuk bankkártyával.

2021. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Online megrendeltem, utána a bank jóvá is hagyta az áruhitelt. Csak az istyletól nem kaptam semmilyen emailt vagy visszaigazolást, hogy egyáltalán megrendeltem volna én meg hülye voltam és nem regisztráltam csak vendégként rendeltem.
2021. okt. 25. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja értem, tényleg lehet náluk úgy rendelni.

A hitelbírálat előőtt sem kaptál automatikus mailt amiben egy rendlésszám van?

Biztos jól adtad meg az email címedet?

2021. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neem, előtte sem kaptam semmit. Tuti jól adtam meg, de felhívom őket az a biztos. Csak azt hittem más is járt már így :)
2021. okt. 25. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg hívd fel őket :D

Valahol elkeveredhetett az adat a rendszerükben.

2021. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!