Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 16 előrendelés az...

Iphone 16 előrendelés az istyleból?

Figyelt kérdés

Ez a kerdes inkabb azoknak szol akik mar rendeltek elo az istyletol.

Az iphone 16ot elorendeltem az istylenal bolti atvetellel es a het elejen mar jott is email hogy beerkezett hozzajuk es vissza kell igazolnom a rendelest hogy tenyleg atakarom venni. Visszaigazoltam es tegnap kaptam emailt hogy majd szolnak amikor atveheto lesz.

Az lenne a kerdesem hogy akkor ezek szerint holnap mar atveheto lesz? (Holnap van a worldwide megjelenes)

Vagy nektek milyen gyorsan ment ez?

Csak azert vagyok ilyen turelmetlen mert mar nagyon ripityara ment a mostani telom es eleg hasznalhatatlan



ma 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
#2 Nem, mert te vagy az, aki egy olyan telefont vesz, amiben gyakorlatilag semmi újdonság nincs az elődjéhez képest, de legalább jó drága.
ma 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a sorban elöl vagy és jut az érkező készletből és bolti átvétellel kérted akkor kapsz.
ma 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

3#:

6 eve ugyanaz a telefonom van, az aksi max 63%, a kamera nem mukodik, a kepernyo be van torve, nagyon lassu, soroljam meg?

Hidd el nem ugyanaz a telefon mint ami nekem van

ma 22:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen 4-es a valaszt. A 1-es utan kezdtem ketelkedni hogy vannak-e meg ertelmes emberek ezen az oldalon
ma 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!