Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is felesleges új...

Szerintetek is felesleges új telefont venni?

Figyelt kérdés
Most egy iPhone 12-t használok, januárban lesz két éve, hogy újan kaptam. Teljesen tökéletesen működik, 96%-os aksival. Most, hogy megjelent a 16-os széria, mindenhol az megy, hogy ha 12-esed vagy régebbid van, akkor mostmár tényleg váltanod kell. Kicsit elgondolkoztam, valahol lehet benne igazság, hogy már nem a legújabb széria, de teljesen helytálló és sokaknak van. Fotózni szoktam, szeretek is, iskolai dolgokat szoktam rajta intézni, ugye csetelés, hobbi, stb. Szerintem legújabbra fölösleges váltani, de iPhone használó, mit gondoltok?

ma 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"iskolai dolgokat szoktam rajta intézni"


Akkor ez igazából ha jól gondolom nem rajtad, hanem a szüleiden múlik. Egyébként meg valóban felesleges cserélni, most már rég eljutott addig a mobil piac, hogy nincsenek nagy megfejtések. Olyan ez mint egy hűtő, sütő vagy porszívó. Gondolom 2 évente sem rohansz porszívót venni, mert kijött az új típusa az xy gyártónak.

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ja, felesleges. Az én telóm már akkor se új modell volt amikor megvettem, teszi a dolgát és kész, fogalmam sincs milyenek vannak most. Amíg működik marad.
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Amíg működik addig fölösleges cserélni. Sajnos a legtöbb telefon 3 év alatt szétesik, az enyémnek jön fel a kijelzője (egyik oldalon elengedte a ragasztó), bár nem baj, így talán tudok házilag akkut cserélni benne, mert sajnos már az sem az igazi. Bár hogy utána hogy fixálom a képernyőt azt nem tudom. Addig nem szeretnék újat, amíg ismét el nem terjednek azok, amikben egyszerűen lehet akkut cserélni.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
7 év után tavaly cseréltem le a hetes iphoneomat. Simán mentek rajta olyan alkalmazások, amik a 3 éves androidomon már nem.
ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

"7 év után tavaly cseréltem le a hetes iphoneomat. Simán mentek rajta olyan alkalmazások, amik a 3 éves androidomon már nem."


Ezt mondjuk erősen kétlem. Egy 3 éves droidon kb. minden menni fog, akkor is ha 3 éve nem kapott OS frissítést. Plusz ha nem a világ legolcsóbb telefonja volt, akkor 3x körbehugyozta hardveresen is a 7-es iPhonodat.

ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Plusz ha nem a világ legolcsóbb telefonja volt, akkor 3x körbehugyozta hardveresen is a 7-es iPhonodat."


Ez ritka nagy baromság. Mondom ezt úgy, hogy iPhone-om és androidos telóm IS van.

ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ez ritka nagy baromság. Mondom ezt úgy, hogy iPhone-om és androidos telóm IS van."


Miért, szerinted egy hetesnél milyen 3 éves droid nem erősebb? Komolyan elhiszed, hogy vannak olyan alkalmazások, amik egy 7-es iPhonon mennek, de egy 3 éves droidon nem? :D Ugyan már, itt vagy komoly félreértések vannak, vagy a delikvens annyiért vett telefont, mint amennyiért én kiugrok a kisboltba kifliért meg sajtért...

ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!