Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinéztem egy mobilt de anyukám...

Kinéztem egy mobilt de anyukám azt mondta hogy tiszta felesleg-esén meg naon beleszeretem és szerintetek érdelmes egy érintöképernyös telefont venni és ha igen akkor mért? Ha meg nem akkor mért nem? Egyépként egy LG kp502 mobilról beszélek!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 13:37
 1/4 anonim válasza:
61%
ne vedd meg!! nagyon rossz minőségű!!!!!!!!
2010. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Ne hallgass a hülyékre!!!

Nagyon jó telefon, többet tud mint az ellenfélnek kikiáltott samsung, és az ára is kedvező !

Szuper a zenelejátszója, rengeteg hasznos alkalmazás van benne, könnyű kezelni,és az akksi is jó minőségű(én 7-8naponta töltöm).Rossz tulajdonságai is vannak, de nem számottevőek: nem lehet témákat tenni rá és kicsit lassabb a szoftvere de mindez elhanyagolható szerintem.

Bármi infó kell még írj!

2010. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Sztem is szar az lg, sztem Nokia 5230-as jobban járnál.Igaz h rosszabb a kamerája , de szebb a kijelzője és 100x megbízhatóbb.

Az érintő képernyős telefonoknak nincs se előnyük , se hátrányuk sztem , ez csak ízlés kérdése h kinek mi tetszik.Max annyi a hátrányuk hogyha betöröd a kijelzőt sokkal többe kerül kicseréni :P

Mindenesetre én LG-t nem ajánlom , akkor inkább nokia vagy samsung (pl. s5230).

2010. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köcce a válaszokat mindent meg fogom gondolni meg minden de ha valaki tudvalamit amit nem irtatok le például rosz vagy jó tulajdonságokat mert még ha tény leg jó akkor lehet hogy olyat veszek de ha nem olyan jó akkor vannak még telefonok!!!!elöre is köszönöm a válaszokat!!!
2010. ápr. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!