Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek egy iPhone 13-ast?

Vegyek egy iPhone 13-ast?

Figyelt kérdés
Havi 9500ft lenne a Telekomnál, ki tudnám egybe is fizetni, de így még észre sem venném. Eddig Samsungjaim voltak és rohadtul unom a felületet.
ma 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél.
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
Ne vegyél.
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem 14-es van. Nagyon szeretem. A Samsungot nem, annál még a Xiaomi is jobban tetszett.
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Miért veszel unalomból telefont? Mérd fel az igényeid és az alapján válassz.

Mivel tud számodra többet nyújtani, mint egy fele annyiba kerülő Redmi Note 13 Pro? Semmiben megsúgom.

Kamerája annak is jó, szebb a kijelző, tud 120HZ-t. Igaz nem lesz rajta alma logó...

ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

"Mivel tud számodra többet nyújtani, mint egy fele annyiba kerülő Redmi Note 13 Pro? Semmiben megsúgom.


Kamerája annak is jó, szebb a kijelző, tud 120HZ-t. Igaz nem lesz rajta alma logó..."


Megsúgom, hogy ez baromság. Én használtam mindkettőt. Jelenleg Redmi Note 13 Pro van, de váltok vissza iPhone-ra. A kamerája nem ér fel a kínainak az almáshoz, főleg nem éjszaka. Sokkal gyengébb a procija. Letörölhetetlen, kikapcsolhatatlan, rengeteg hozzáférést igénylő szemét van rajta. A 120 hz-et pedig ki nem szarja le. Egymás mellé rakom a két telót és a Xiaomi képe a kevésbé éles.

ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Régi is, sugároz mint Paks de azért vegyed. Biztos te leszel a legmenőbb a gyárban vele.
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
36%
kettőt vegyél
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na még mielőtt a klasszikus proli gyári melósra gondoltok. Nem, nem az vagyok. Technikusként vezetek egy üzletet, a beszerzés, raktározás, és az értékesítésért vagyok felelős. Tehát NEM az vagyok akire gondoltok. Ja és nem menőzésre használnám, alap egy olyan Nillkin tök ami nem csak a kamerát hanem még a logót is takarja. Nem vagyok az a menőzős fajta. Mondjuk inkább szerény embernek tartanak.

Amúgy egy A55 Samsungom van most.

ma 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!