Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek és...

Milyen telefont vegyek és miért, iPhone 13 prot vagy ezzel egyenlő értékű android samsungot?

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 16:38
A kérdező szavazást indított:
iPhone 13 pro
IPhone 13 proval egyenértékű samsungot
15 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Meglepő hogy samsungot mondják többen miért?
2022. márc. 23. 18:13
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút egyéni preferencia kérdése. A 13 Pro-val jelenleg azonos áron az S22 Plus és az S21 Ultra van kb.

Amiben a 13 Pro mindkettőnél erősebb, az az üzemidő és a videós felhozatal, valamint a legalább 1-2 évvel hosszabb támogatási idő.

Az S21 Ultránál előny a 10x optikai zoom, valamint a nagyobb kijelző. (ez mondjuk lehet hátrány is) Viszont hátrány, hogy már 1 évvel "régebbi" a hardver.

Az S22 Plus-nál szintén a nagyobb és fényesebb kijelzőjé az előny, valamint nagyobb részletességű fotókat készít.

Ami pedig abszolút relatív dolog, az a szoftver. IOS vs Android.

2022. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En csak androidos voltam, azon belul Huaweies. A P9 Pro (azt hiszem ez volt a neve) volt az elso jobb telefonom es azota folyamatosan a felso kategoriasakat vettem Huaweibol, P Pro vagy Mate Pro szeriak. Ahogy kijott az Iphone 13-as szeria utanaolvastam tobb oldalon, youtubeon videokat neztem es megtetszett, meg is vettem. Egy dolgot fixen tudok, androidom nem lesz tobbet. Elegedett vagyok mindennel.
2022. márc. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!