Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 pro töltés?

IPhone 13 pro töltés?

Figyelt kérdés
13 pro akkumulátorának nagyon árt, ha nem gyorstöltővel töltöm? A dobozban levő kábelt nem használom, nem vettem még hozzá adaptert, így az előző telefonom kábeljét és adaptert használom, 10W. Fogok majd venni egy adaptert az új kábelhez is, csak még nem jutottam el oda, az akksit viszont nem tudom így tönkre vágom-e. Egyébként normálisan tölt
2022. márc. 19. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a gyorstöltés ami jobban gyilkolja az akkut, szóval feleslegesen aggódsz.
2022. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábris válasza:
Nekem 13 Mini-van és 20 wattos gyors töltőt használom. Igazááából mondhatnánk azt hogy gyilkolja az aksit nem. Mert a telefon egy idő után megtanulja azt hogy te milyen időközönként töltöd magát a telefont és akkor úgy fog majd üzemelni hogy például 6:20-ig feltölt például 80 százalékra majd mikor 7 órakor kelsz például 6:50 perckor az utolsó 20 százalékot szépen beletölti. Szóval szerintem ez az egész nem árt neki.A telefon megtanulja a töltési periodust.
2022. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennél a tegnapi friss kérdésnél kitárgyaltuk:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2022. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!