Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S21 Ultra...

Samsung Galaxy S21 Ultra cseréje IPhone 14-re meg éri?

Figyelt kérdés
Vagy pedig jó telefon marad még ez a Samu egy ideig és nem éri meg eladni egy olyan telefonért ami lehet csak kicsivel tud többet? IPhone 14-et nézegetem pontosabban 14 Plust ha betudnám szorítani a keretembe. Véleményezések szerint az én telefonomnál egyébként még a sima IPhone 11-12 is jobb. Meg azt is olvasom, hogy az S21 Ultra eléggé ergya készülék lett az előd és az utódhoz képest is főleg a maga idejében. Nos, a telefont 2 éve vettem újonnan már akkor is tapasztaltam néha olyat, hogy gondolkodik a telefon. De nem lett vészesebb ez a dolog azóta sem. Egy IPhoneval milyen élményem lenne, főleg egy 14-el?

tegnapelőtt 15:03
 1/3 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Én nem cserélnék. Főleg úgy nem hogy nem is tud nagyon többet a másik.
tegnapelőtt 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen élményed lenne: S-pen és telephoto kamera hiánya, ujjlenyomat olvasó hiánya, USB 3.2 helyett 2.0, cserébe kapnál valamivel gyorsabb procit.
tegnapelőtt 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
tegnapelőtt 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!