Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik az Iphone hangerőg...

Nem működik az Iphone hangerőgombja ( se a hangosítás, se a halkítás) és a némító gomb sem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Iphone X-ről beszélünk és sajnos ma kezdődött azzal, hogy telefonhívásnál se hang se semmi utána kíváncsiságból megpróbáltam megnézni pár videót hátha ott működik, de ott sincs semmi hang, sőt el sem indult. Sajnos csak holnap fogom tudni elvinni a telefonomat szervizbe mert ma későn végzem munkában. Valakinek valami ötlet ? Köszönöm!
tegnap 14:49
 1/5 anonim válasza:
0%
nope
tegnap 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom iPhone-on hogy működik, de én az Androidos telefonon ha lefelé húzom a kezdőképernyőt akkor kiadja a wifi, bloothot stb. Menüt, amin a hangerő szabályozó is ott van, azon fel kellenek tudnod venni a hangerőket, ha már az oldalsó gombok nem működnek. Ha így sincs hang akkor nem a gombokkal van baj sajnos.
tegnap 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószinüleg a gombok panelja, vagy szalagkábelje ment tönkre.

De a vezérlőközpontból lehet hangot állítani.

tegnap 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a hangerő szabályozót látom és tudom le fel húzni, de sajnos semmi változás….
tegnap 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:

cola ?

narancs ?

málnaszörp ?

tegnap 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!