Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hangosítja fel magát a...

Miért hangosítja fel magát a telefonom?

Figyelt kérdés

Tegnap délután óta folyamatosan felugrik a kis ikon ami jelzi,hogy milyen hangos és hiába halkítom le szinte rögtön visszaugrik maxra. Nagyon zavaró és az se segít, hogy újra indítottam.

Köszönöm a válaszokat!



márc. 28. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hangerő gomb pucolás vagy csere, csak előbb próba, hogy tok nélkül abbamarad-e.
márc. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hardveres a probléma: koszos a hangosító gomb és bezavarja, vagy egyszerűen elromlott, és úgy érzékeli, mintha nyomnád. Nem lehet, hogy tok vagy valami nyomja? Kulcs a zsebedben pl.

Egy szervízben lehet, hogy tudnak segíteni, de valószínűbb, hogy már nem, és elhasználódott a telefon. Mennyire régi, és milyen telefon? Ha szét tudod szedni és megtisztítani, azt megpróbálhatod, vagy szervízben ugyanezt. Alkatrészelmozdulás is lehet, egy szétszedés-összerakás akár megoldhatja, ha lehet.

márc. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Xiaomi miui telefonom van, és akkor is csinálja a hangosítást, hogyha az asztalon van és semmi nincs körülötte. Sajnos nem tudom szétszedni de megnéztem és nincs beragadva. Pontosan nem tudom, de kb 3-4 éves lehet
márc. 28. 07:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Tok nélkül se hagyta abba.
márc. 28. 07:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Most kapcsoltam, hogy hülyeséget írtam a válaszban, sajnálom. Mi 8 lite telefonom van.
márc. 28. 07:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy egy gitárpengetővel leszeded a hátlapot (csomó videó kell legyen a konkrét típusról amúgy), és aliexpress párszáz ft tétel a volume button panel is meg a műanyag gomb is. A videó közben eldöntöd, hogy vállalod-e. :) Eléggé izomból kell szétszedni, rengeteget segít a vékony edzett acéllap kerekített, élezett véggel mint szétszedést elkezdő cucc, utána mezei gitárpengetővel, a fogó ujjaidat ütközőnek használva, minél kisebb belógó pengetővéggel végiggombolgatod a patentkörmöket. Első a sim és sd tray, meg az esetleges usb csavarok, aztán nyelv kidug, és mehet :)
márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!<3
márc. 29. 15:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!