Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik követik és "szeretik" az Apple termékeket. Érdemes még egy évet várni új iPhone-nal vagy jövőre se lesz nagyobb újítás?

Figyelt kérdés

Kérlek olyan válaszokat ne írjatok, hogy miért rosszak az iPhone-ok, Android mennyivel jobb.


Jelenleg iPhone XS Max-om van, akkor vettem, amikor megjelent (2018 talán). A 14 Pro tetszett, az volt a tervem, hogy majd a 15 megjelenéssel lentebb megy az ára és akkor veszek. Az ára nem nagyon ment le megjelenéskor és a legtöbb helyen már nem is volt kapható olyan színben, GB-tal amivel én szerettem volna. A 15 nem igazán fogott meg, hogy azt vegyek inkább.

Ezért egy éve várom a 16-ot, gondoltam a 15-ben nem volt nagy újítás, majd ennél. De most azt hallottam, olvastam, hogy idén se várható, hogy nagy újítások lesznek. Kicsit jobb, erősebb, gyorsabb, de semmi extra.

Érdemes várni még egy évet, a 17 fog tudni olyat hozni vagy ott se várható nagy újdonság?


A mostani telefonom eléggé a végét járja, rossz aksi, sokszor belassul, akadozik, könnyen felmelegszik. Most úgy tűnik elég nehezen bírna ki még egy évet (vagy én nehezen bírnék ki még egy évet azzal, hogy a legfontosabb helyzetekben kezd el akadozni). De ha most veszek az azt jelentené, hogy legalább 5 évig nem szeretném lecserélni.


szept. 8. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

"Mi hiányzik a mostani telefonjából?"

- Normális üzemidő kis fizikai méretben.

- Ne hevüljön túl terhelés esetén sem.

- Dokollóként működjön teljes értékű asztali OS-ként a rendszere, a Dex jó irány, de ebből kéne valami igazán sokoldalú és széles körben elterjedt változat.(meg persze Apple variáns is)

De igazság szerint a szokásos számháború van, nincs komolyabb technólogiai áttörés.

szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez mind sok-sok pénz.
szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Morzsi007 ***** válasza:
68%

Normálisabb üzemidőt nem tudnak. Jelenleg itt tart a technológia, ezt tudják, hiába a kevesebb fogyasztás a kisebb csíkszélességnek köszönhetően, mivel a teljesítményt meg növelik mindig valamennyire. Ha egy napot kibír adott használat mellett a telefon, akkor este úgy is töltőre kell tenni, ha 2x ennyit bírna, ami óriási fejlődés lenne ugyanilye használatnál, akkor két naponta tennéd töltőre, és akkor jobb lenne?Teljesítmény hővel jár, óriási számításokat tudnak a mai mobilok, ezt mind passzív hűtéssel, melegedni fog, valamit valamiért.

Az emberek, felhasználok hány százalékát hozná lázba a DEX elérhetősége minden mobilra szerinted? Ugyan már. A kamera bizonyos esetekre több, mint elegendő, de ne hasonlítsuk egy fényképezőgéphez.


Csökkentsék felére a drága mobilok árait, könnyűek legyenek és karcállóbbak, az lenne az igazi fejlődés.

szept. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a végét járja, és van rá kereted, akkor nem kérdés: válts! èn a 16-os szériából választanék a helyedben, csak, hogy akkor már az aktuálisan futó modell legyen meg, de a 15-ös is látványos elörelépés egy XS Max-hoz képest. Akármelyiket is választod, újabb 5-6 évig nem lesz gondod a telóra.
szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!