Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik követik és "szeretik" az Apple termékeket. Érdemes még egy évet várni új iPhone-nal vagy jövőre se lesz nagyobb újítás?

Figyelt kérdés

Kérlek olyan válaszokat ne írjatok, hogy miért rosszak az iPhone-ok, Android mennyivel jobb.


Jelenleg iPhone XS Max-om van, akkor vettem, amikor megjelent (2018 talán). A 14 Pro tetszett, az volt a tervem, hogy majd a 15 megjelenéssel lentebb megy az ára és akkor veszek. Az ára nem nagyon ment le megjelenéskor és a legtöbb helyen már nem is volt kapható olyan színben, GB-tal amivel én szerettem volna. A 15 nem igazán fogott meg, hogy azt vegyek inkább.

Ezért egy éve várom a 16-ot, gondoltam a 15-ben nem volt nagy újítás, majd ennél. De most azt hallottam, olvastam, hogy idén se várható, hogy nagy újítások lesznek. Kicsit jobb, erősebb, gyorsabb, de semmi extra.

Érdemes várni még egy évet, a 17 fog tudni olyat hozni vagy ott se várható nagy újdonság?


A mostani telefonom eléggé a végét járja, rossz aksi, sokszor belassul, akadozik, könnyen felmelegszik. Most úgy tűnik elég nehezen bírna ki még egy évet (vagy én nehezen bírnék ki még egy évet azzal, hogy a legfontosabb helyzetekben kezd el akadozni). De ha most veszek az azt jelentené, hogy legalább 5 évig nem szeretném lecserélni.


szept. 8. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Eléggé érdekesen közelíted meg ezt a témát. Az iPhone XS Max-odat a 15 Pro és a most megjelenő 16 Pro is lenyeli keresztbe és marha sok újítás van bennük a tiédhez képest. Nem is értem ezt az egész gondolatmenetet: a 14 Pro jó lett volna, de a 15 meg a még meg sem jelent 16 nem, mert kevés az újítás bennük az ELŐZŐ telefonhoz képest?


Jó reggelt, már kb. 4-5-6 éve ez megy az összes gyártónál: az okostelefonok kb. eljutottak oda, ahonnan nincsenek látványos fejlődések évről-évre, hiszen mi is lenne? Kiforrott a piac. Ettől eltekintve a te elég régi telefonodhoz képest mindegyik JÓVAL többet nyújt. Mit érdekel az téged, hogy a 16 milyen a 15-höz képest, ha neked egy tök régi szériád van? Ez hogy lesz egyáltalán szempont? :D

szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs iPhone 15 pro vagy pro maxod akkor igen,érdemes!

[link]

Nem tudom hogy milyen nagy újításokra gondolsz.

szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagy újitásra felesleges várni, az apple meg a samsung évek alatt elérték azt hogy mindenkit kiszórítsanak a piacra hogy ugyan azt a telefont eladják neked minden évben hajszálnyi más specifikáciokkal.
szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
sőt, ha 20 évet vársz, mégtöbb új dolog lesz...
szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
15 pro/pro max àra maradni fog.. foleg h nem is lesz kapható holnaptol
szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig várhatsz de felesleges, a 15 Pro szériában igazából már behoztak minden fontosabb dolgot(action button, thunderbolt 3). Ezen már csak csiszolgatni lehet, nem gondolnám, hogy mostanában forradalmi újítás várható.

Amúgy is minden gyártónak stagnál az egész.

Szóval válts, amikor szükséges de egy XS Max-ról azért a 15 Pro Max is bőven jó, ha nagyobb fizikai méretet szeretnél akkor érdemes várni az újakra.

szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Kérdezd meg a gyártótól, hogy egyáltalán a te színedben hajlandóak-e újat kihozni,

vagy legalább egyetlen darabot neked külön kérésre féláron ...

szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, a kérdező milyen újításra vár.

Mi hiányzik a mostani telefonjából?

szept. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Mindig az újításról beszélnek sokan. Mi a francot akarnak, hogy kávét főzzön, egy szaros mobilról van szó. Ahogy írták egyik márka sem mutat fel semmi komolyat az előzőhöz képest. Marketing duma van leginkább, viszont egy XS-hez képest jó pár év eltelt. Minimum 3-4 évente érdemes cserélni adott márkán belül, hogy valami érezhető különbséget tapasztalj.
szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

"Mi hiányzik a mostani telefonjából?"


színes legyen

szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!