Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívás rögzítő Androidra van-e...

Hívás rögzítő Androidra van-e működőképes? Letöltöttem egyet,de nèma a felvétel,mert május óta valami rendszabályba ütközik a Google playen. Innentől ez zsákutca?

Figyelt kérdés

Esetleg kikapcsolni az automata frissítést,apk extractorból megszerezni mondjuk egy márciusi verziót,de akkor marad a kèzi frissítés.

Root nekem kínai.

Más nem jut eszembe, remélem olvassa ezt valaki aki jobban kèpben van.



#Android #Hívásrögzítès
szept. 5. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, pont a saját érdekedben, hogy ne tudjanak lehallgatni. Meg amúgyis törvény szabályozza, hogy mikor és milyen célból rögzítheted a hívást, amiről tájékoztatni kell a másik felet.
szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van legális lehetőség a rögzítésre, ha megfelelsz a törvény szabta követelményeknek. Egyébként diktafon.
szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Android 10 óta alapból tiltva van a telefonokon a hívásrögzítés,bármilyen appot is töltesz le az valszeg átverés vahy valami trükk ami vagy működik vagy nem.

Nagyon mélyen bele kellene túrni az android rendszerbe egy profinak hogy újra működjön.

Ezért is nem cserélem le az android 9-es telómat újabbra amíg működik,ha valaki felhív rögtön ott egy gomb hogy akarom-e rögzíteni-nem kell hozzá semmilyen app.

szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Xiaomi.eu ROM-on nagyon régóta működő feature.


EU-ban valóban nem a 'leglegálisabb' dolog, de én nem élek vele vissza egyáltalán. Ha sietek valahova, és viszonylag fontosabb infó (jellemzően időbeli, időpont stb), és pont abban a pillanatban nem tudom rögzíteni, akkor csak visszahallgatom, nem kell felesleges köröket járnom.

szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kötsög Gdpr óta az EU-ba szállított telefonokon le van tiltva a kétoldali hívásrögzítés. Tehát semmilyen telepített appal nem lehetséges (nem, még azzal sem...). A megoldás másik rom vagy root utáni mesterkedések. Ha ezek problémásak, akkor más készüléket kell beszerezni, régebbit vagy nem EU-ba gyártottat
szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nyilván nem visszaèlni szerettem volna,csak időnként hasznos tudott lenni.

Ez is olyan,hogy gyerekkel a fürdővizet törtènet.

Most cserèltem le 4.5 èv után a telefonom,ès eddig gyárilag ott volt a hívásmenübe a felvétel opció.Android 8 volt.Majdnem 5 èv alatt ha 10 alkalommal használtam...de mostanában necces emberek jöttek be az èletembe,azèrt kellett volna.

Köszönöm a válaszokat!

szept. 5. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk a "Nyilván nem visszaèlni szerettem volna.."


És a "de mostanában necces emberek jöttek be az èletembe.."


pont üti egymást.

szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem üti.

Ha zsarolnak, fenyegetnek ès szeretnék erre bizonyítékot,az szerintem igenis jó cèl.

F

Legalább ennyi legyen, miután szètvertek,megkèseltek,stb.

szept. 6. 05:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, ez érthető a te szempontodból, de nem oldja fel a problémát globálisan.
szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!