Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várjátok az IOS 18 megjelenését?

Várjátok az IOS 18 megjelenését?

Figyelt kérdés

A kérdés kifejezetten azoknak szól, akik iPhone telefont használnak, trollok, komplexusokkal küzdők kíméljenek!

Ha nem tetszik a kérdés, el kell lapozni!

Köszönöm.



aug. 25. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
MMár meg jelent az IOS 18! Én is azt használok! Nem sok újdonság van az ios 17-hez képest. Mivel az EU miatt a mesterséges intelligenciát Mi EU-sok megse kapjuk.
aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Én várom hogy megjelenjen a teljes verzió. A bétát nem rakom fel a telefonomra, mert állítólag kicsit bugos és meríti az akkumulátort.

Azt pedig külön remélem, hogy valahogy lehet majd használni az Apple Intelligence-t EU-ban is. Ha kell megrendelem majd az új telefonom az USA-ból.

aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva annyira nem várom, hogy eszembe sem jutott, hogy mostanában jön majd ki. Semmi lényeges újítás nem lesz, ami érintene.
aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mivel a beta-t már letöltöttem, így nem érdekel annyira, de mivel Apple Fan vagyok, ezért persze várom.
aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!