Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Várjátok a Pókember: Nincs...

Várjátok a Pókember: Nincs hazaút-at?

Figyelt kérdés

Nálunk bár december 16 jelenik meg, de a trailer-eket látva már alig bírom kivárni. Szerintem bitang jó lesz.


Ti hogy vagytok vele? Ti is várjátok?



2021. nov. 21. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2021. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon várom, de kicsit félek is tőle, hogy csalódás lesz. Az Örökkévalók, illetve a Shang-chi és a Fekete Özvegy is kicsit gyengére sikerült, mert valószínűleg elfáradt a Marvel. A sorozatok viszont jók lettek szerintem, és mind Strange, mind Peter az MCU fő száljába tartozik, így lehet jobban figyelnek a filmjeikre. Strange az egyik kedvenc karakterem, szóval remélem nem rontják el klisés poénokkal.

Véleményem szerint jól jönne az MCU-nak egy kis DCEU-s dark vonal, mert a legnagyobb problémám az utóbbi filmekkel az volt, hogy elviccelték a drámai részeket.

2021. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2


Nekem is amúgy Strange a kedvenc karakterem, csak az ő következő filmjére még sokat kell várni...ha jól tudom, az május 6-ban érkezik.

2021. nov. 21. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a Tobey Maguire pókember filmjei miatt várom csak, de engem piszkosul zavar az, hogy az Örökkévalóknál sem volt ott senki az ismert hősök közül és itt is valószínűleg csak Strange lesz. Pedig látjuk az előzetesben, hogy mi történik. Nagyon remélem, hogy vagy feltűnnek mások is (hiszen miért hagynák ezt csak úgy?) vagy lesz magyarázat arra, hogy miért nem segít Thor, Marvel kapitány, Wanda, Hulk stb stb. Egy ekkora káoszban (meg az Örökkévalóknál is) miért nen segítenek?! Sőt, ha már Örökkévalók, vajon azután vagy azelőtt játszódik? Mert, ha utána akkor ők is beleavatkozhatnának.


Engem az efféle következetlenség és átgondolatlanság zavar/zavarni fog, amúgy várom/várnám, de tartok tőle.

2021. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
NAGYON VÁROM😍
2021. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
78%
Már kiszivárgott a teljes sztori,érdekes lesz.
2021. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6


Tudnád linkelni? :)

2021. nov. 21. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel, max majd valamikor rálesek.
2021. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
78%

Itt a link,spoileresen.


[link]

2021. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!