Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Pixel telefonok az...

Google Pixel telefonok az "Androidos iPhone-ok"?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok valóban így van? Milyenek ezek a telefonok valójában megéri az árát?
aug. 22. 22:58
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"Én inkább a teljesítmény miatt írtam, mert valaki szerint gyenge az iphone-ok hardvere és arról, hogy a 100W-os töltés hosszabbtávon nem egészséges az akkumulátornak és vezérlőnek és még veszélyes is lehet. Persze versengés van mindenbe, az se jó, ha tetű lassú a töltés. Az olcsó telefonoknak is megvan a marketingjük az egyik ilyen a szupergyors töltés."


Nincs semmi baj az iPhonok teljesítményével, de direkt kiemeltem, hogy már sok éve vannak valódi gyorstöltők egy vagon gyártó telefonjában és a világon semmi sem utal arra, hogy az aksinak vagy a vezérlőnek ártana ez, arra meg pláne nem, hogy veszélyes lenne. Plusz ez egy kikapcsolható funkció mindenhol, szóval ha valaki nagyon örül annak, hogy másfél óra egy töltés, akkor beállíthatja.

Hidd el, hogy ha a piac egy kicsit is kényszer helyzetbe hozná az Applet, akkor már a következő telefonjaikban 120 Hz-es kijelző meg 100W-os töltő lenne 16 giga memóriával és legalább 256-os kezdő tárhellyel, csak hát a felsőbb árkategóriában valamiért megtörhetetlen az Apple fölénye, így meg majdhogynem versenytársak nélkül vannak.

A 120 Hz-es kijelző többlet költsége szerintem egészen kereken nulla cent lenne, a 8 gigánál több memória egyelőre nem indokolt szerintem - aztán majd 5 év múlva lehet hogy kevéske lesz -, de a profitrátából ez is alig vinne el valamit, a többlet tárhely költsége szintén elég minimális. Azt már meg sem merem említeni, hogy nyugodtan kaphatna egy harmadik kamerát az alap széria is, mert az árkategóriájában minden vetélytársnak legalább 3+1 kamerája van... Mondjuk így elég gyorsan el is jutottunk oda, hogy nincs értelme a Pro és alap széria kettéválasztásának, ami számukra azért lenne szomorú, mert a Pro nagyobb profittal eladható. Filléres plussz hardverek vannak benne, az alaphoz képest, mégis komoly érvágás egy csomó használati esetén.

szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!