Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Pixel telefonok az...

Google Pixel telefonok az "Androidos iPhone-ok"?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok valóban így van? Milyenek ezek a telefonok valójában megéri az árát?
aug. 22. 22:58
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Hát elég vegyesek az írások nehèz dönteni.
aug. 23. 18:49
 12/31 anonim ***** válasza:
66%

Igen, azok. Számomra biztosan, az hogy más mit gondol hidegen hagy.

Az ilyen gyerekes felfogás meg végkép nem érdekel, hogy mi gyerekes.

Ezt a szintű megbízhatóságot, gyors patchelést probléma esetén, letisztult és egyszerű szoftvert, jó kamera szoftvert, hosszú és megbízható támogatást jelenleg csak az Apple és a Google nyújtja.(Samsunggal kár jönni, aki rendre kihagyja a dolgait az S23U-ból, szoftveresen, hogy vegyék az S24U-t)

aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

"Az ilyen gyerekes felfogás meg végkép nem érdekel, hogy mi gyerekes."

-> mi a státusszimbólum.

aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezö persze hogy vegyesek a válaszok hiszem mindenkinek más tetszik ,én nekem a tiszta Android jön be ezért Nekem Motorola telefonon van mert Motorola nem Modositja teljesen az alap Androidot néhány Motorola App van a telefononde különben pont olyan Mint az alap android ,Pixel tetszik mostani Telefon cserénél csak azért nem azt választotam mert nincs rajta jack csatlakozás nekem AZ is szempont Volt.
aug. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
8%
A Samsung jobb mint a Google.
aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
27%

#15.

Samsungnak mindig is 1 jó telefonja volt, az az aktuális Ultra vagy a Note széria.

aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
25%
#16, ízlés dolga ;)
aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

#17.

Azon mi ízlés, hogy egyetlen telefon, amiből nem spórolnak ki alapvető funkciókat, amik egy dzsunka középkategóriás telefonokban is ott figyelnek?

aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
#18, az, hogy a Samsungnak sohasem csak 1 jó telefonja volt, mindig minden kategóriában akadtak jók is, rosszak is! Az, hogy Te az Ultra és Note széria kivételével a többit, a kisebb kategóriásokat lenézed, egyéni dolgod, de attól még nem mindegyik rossz!
aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
40%
A Samsung jobb szoftveresen. jobb az ökoszisztéma. Sokkal több dolgot gyártanak, amik össze tudnak dolgozni. Jobb a support is. Ettől még jók a Pixelek, de ennyi pénzért inkább Samsung.
aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!