Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon felel meg az...

Melyik telefon felel meg az alábbi kritériumoknak? Telefonkészülék vásárlása előtt állok.

Figyelt kérdés

Árkategória: max. 100E HUF

Márkák, amik szóba jönnek: Xiaomi Redmi, Samsung, (egyéb, ha valóban jó az adott készülék)

Rendszer: android (lehetőleg minél frissebb)

Kamera: szép képeket készítsen és jó minőségű videókat

Belső memória: 128 GB (de ha a telefon jó, akkor nem baj, ha "csak" 64GB)

RAM: minimum 6GB

Akkumulátor: egy töltéssel, normál használattal legalább 1 napot bírjon.

Gyors, stabil legyen


(A jelenlegi 3 éves Redmi Note 9 Pro készülékemet cserélem le.

Azzal nagyon meg voltam elégedve, mindent tudott, amire szükségem volt.

Szép képek, jó videók készítése, gyors és stabil.)



aug. 19. 22:40
 1/6 A kérdező kommentje:
A árkategóriát rugalmas keretként értettem. Ha az adott készülék valóban megéri, akkor lehet kicsit több is az ára.
aug. 19. 22:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kategóriában jó választás lehet a Samsung Galaxy A35 5G vagy a Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G
aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ebben a kategóriában jó választás lehet a Samsung Galaxy A35 5G vagy a Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G"


Teljesen egyetértek ezzel. Én a Samsung A35-re szavaznék, de a másik is jó ebben az árkategóriában.

aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legjobb vétel most a poco X6 pro,ennek valamivel 100e felett kezdődik az ára.
aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3


Azt megindokolnád, hogy miért a Samsung A35-re szavazol inkább?


Azért kérdezem, mert nézelődés közben nekem is a két készülék tűnik jó választásnak. De azt nem tudom, hogy a kettő közül mi szól egyik és másik mellett?

aug. 20. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:

"Azt megindokolnád, hogy miért a Samsung A35-re szavazol inkább?"


Jobb a szoftvere, alapvetően az androidos készülékek esetén a Samsung rendszere a legkiforrottabb és ők támogatják a legtovább a telefonjaikat.

Az más kérdés, hogy a Xiaomi egy kicsit alacsonyabb árért cserébe egy hangyányival erősebb processzort, gyorsabb töltést és jack csatlakozót is ad.


Itt van két ugyanolyan kiszerelés:

[link]

[link]


A35-ből létezik olcsóbban 128 giga háttértáras és 6 giga memóriás kiszerelés is.

aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!