Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Huawei?

Samsung vagy Huawei?

Figyelt kérdés

aug. 19. 15:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
80k a keret
aug. 19. 20:26
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Na ugye, mondtam, Samsungból 80 ezerig Galaxy A33 vagy M35, mindkettő nagyon legyalázza az A32 5G-t !


[link]


Az M35 újabb és specifikusan jobb, az A-széria viszont jobb minőségű az M-nél.

aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 collos tabletem van Samsung, az akku 12 napot bír. 5 éves. Ha elromlik, vagy nem tudom már frissíteni, és kompatibiltási gondok jönnek, megint samut fogok venni. Ésszel kell letöltögetni rá. Amit böngészőben is meg lehet oldani, arra feleslegesnek tartom az appot letölteni. Csak még több kéretlen üzi forrás lesz a sok app, és belassul a kütyü. Megnő a háttér nethasználat is. Nem tetszik viszont, hogy az új összehajtható samu legfőbb előnyének a bekarikázós képkeresést reklámozzák. A google képkeresés már régóta működik, igaz téglalapot kell húzni a sarkánál fogva, nem karikát, de az bármilyen eszközön megy, amin webböngésző futhat.
aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Samsung. Ifon lehet, hogy megbízhatóbb, de ios-re nem tudok appot készíteni, és gáncsoskodik, ha nem fizetős zenét hallgatok. Kollégáimnak 2-3 hónap után garis akkucserére kell hordani a céges ájfónokat évek óta. Egyszer csak nem kapcsol be többet. Nekem erre nincs időm, nem kell Iphone csak azért, hogy pénzesnek lássanak. Havonta vehetnék egyet, de lyukas pólóban járok, mert lesz-rom a külsőmet. A logikus és célszerű dolgokat szeretem. Androidra tudok programot írni. Ez a típus vagyok.
aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
A Huaweire szavaznék, nagyon meg voltam vele elégedve. 6 év után döntöttem, úgy, hogy lecserélem, bár még teljesen jól működött. Szerettem volna ezt a márkát, de a boltban azt mondták, nem forgalmazzák már...
aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!