Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Huawei?

Samsung vagy Huawei?

Figyelt kérdés

aug. 19. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Huawei már jó ideje nem tényező, így Samsung.
aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Samsung.
aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
90%
Samsung.
aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
90%
Samsung
aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
10%
iPhone, de ezek közül inkább Samsung.
aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Galaxy a32 5g megéri ?
aug. 19. 16:18
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Európaiként már nem nagyon van piaca a Huaweinek.
aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
23%

Látom nagyon lepontoztátok az 5.-et. De tényleg IPhone, csak 1x vedd meg ne a legújabbat méregdrágán 1-2 szériával régebbit.

Én se hittem el előtte de ennél stabilabb, megbízhatóbb, biztonságosabb, kegyetlenül jól optimalizált eszközt nem kapsz… Ez az én és az összes többi általam rábeszélt ismerősöm véleménye. Senki sem bánta meg. Ja és simán kibírnak 4-5 évet aztán ha nem akarsz újat aksi csere és használhatod ugyanúgy mint eddig.

De ha mindenképp a 2 felsorolt közül választasz akkor Samsung.

aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Így, hogy a Huaweit ellehetetlenítették Samsung. De személy szerint 1 Samsungom sem bírt annyit, mint a Huawei.
aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

#5#8, megszokás dolga, kinek melyik oprendszer a jobb, nekem például nem jött be az iOS, igaz hogy “atomstabil” meg feltörhetetlen, de jól optimalizálva és kellően erős hardverrel az Android is lehet stabil (tapasztalat), odafigyelve boztonságos is, viszont egyszerűbben és több dolgot tudok vele csinálni, nem “ütközöm falakba” !


Kérdező, nekem anno 1. okostelefonom Huawei Ascend P7 volt, 2. Samsung Galaxy A70, egyikkel se volt bajom. Huawei-nek egyszerűbb és átláthatóbb bolt a kezelőfelülete, meg tisztább képeket lőtt a kamerája, a Samsung viszont minden másban sokkal jobb volt (persze 5 évvel későbbi kiadás is :D)


Általánosságba véve alapból nem lenne rossz egy Huawei, de manapság Google-támogatás nélkül már nem éri meg venni, inkább Samsung, ha csak ez a 2 márka játszik!

Galaxy A32 5G viszont nem nagy durranás, belépőszintű telefon, 720p TFT-kijelzővel, és mindössze 15 watt töltőteljesítménnyel, a 4 GB ram is épphogy elég, legfeljebb csak alap felhasználásra. Ráadásul 2 és fél éves típus, újonann már nem is kapható!


Mennyi egyáltalán a kereted? Tutira tudnánk jobbat ajánlani!

aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!