Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol a legkedvezőbb feltölteni...

Hol a legkedvezőbb feltölteni a Telekom feltöltőkártyás SIM-et olyannak, aki nem beszél sokat?

Figyelt kérdés

Telekom alkalmazásban 1500 és 3000Ft-os csomag volt legolcsóbban.


1500Ft-és 6 hónapig

3000Ft-os 1 évig, ehhez jár valami Bónusz, de azt se tudni, hogy az mi tulajdonképpen és hol lehet aktiválni, mert alapból nem ad semmit se.

Nem értem miért nem átlátható ez az egész, direkt túl van bonyolítva.



aug. 10. 13:04
 1/5 A kérdező kommentje:
OTP-nél lehet 2500Ft-al is tölteni, de nem írják, hogy mennyi ideig lesz elérhető utána a kártya.
aug. 10. 13:23
 2/5 anonim ***** válasza:
A bónusz általában X perc beszéd és/vagy Y mennyiségű adat, amit maximum egy hétig használhatsz, utána elvész.
aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen átlátható, nem értem mi nem egyértelmű neked.
aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden le van írva, frisa dominósként nekem teljesen egyértelmű volt, és sikerült is mindent elintézni ahogy szerettem volna:


[link]


[link]


[link]


[link]

aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Tekekom applikációban minden benne van.


feltöltés

kedvezmények

adategyeztetés

stb.

aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!