Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yettel vagy Telekom feltöltőká...

Yettel vagy Telekom feltöltőkártyásnak éri meg jobban lenni?

Figyelt kérdés
Most azt nem nézem, hogy hol van több ismerősöm.
jún. 24. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Yettel egy katasztrófa.
jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem miért? Mik a tapasztalatok?
jún. 24. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok elégedett a yettellel. Külterületen alig van jel, hiába mutatja a térképén, hogy van lefedettség. Nemrég árat emeltek, így már nem nagyon éri meg.
jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2: pont a napokban cseszett ki velem nagyon a Yettel. Vasárnap egyszer csak azt veszem észre, hogy el akarom érni gyorsan a feleségem, de nem tudom. Ehelyett egy női hang kezd beszélni nekem általános dolgokat a kötelező adategyeztetésről.


Megnézem a Yettel appot: azt mondja, jelenleg nem esedékes az adategyeztetés nekem.

Megnézem a linket, amit az automatikus SMS-ben küldenek: jelenleg nincs online adategyeztetés. De egyébként is erről küldenek korábban SMS-t.


Végül rájöttem, hogy ja, tényleg esedékes lenne az éves adategyeztetés, csak éppen nem jött róla SMS, meg egyéként, a női hang sehol nem tájékoztatott arról, hogy ezért nem érhető el szolgáltatás számomra. Na, most az egy dolog, hogy a régi SIM-kártya nem fogad mindig SMS-eket, de talán a 21. században lenne több módja is annak, hogy értesítsenek. (pl. e-mail)


Mivel mára helyreállt az online adategyeztetés, meg tudtam csinálni, de ez azért rohadt kellemetlen, és nagyon kiszolgáltatottá teszi az embert.

jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont külföldön voltam, mikor jött az adategyeztetés ideje és külföldi ip címről egy istennek se akarta elfogadni. Mikor hazaértem, gond nélkül letudtam ugyanazon az eszközön, ugyanazokkal az adatokkal.
jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
A Yettel krva szar lett, mióta Yettel.
jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig is yettel párti voltam, pannon gsm, telenor, yettel simek voltak használatban egészen idáig. A 30 forintos percdíj megadta a kellő lökést, hogy átmenjek a vodafone-hoz. Katasztrófa a hálózatuk sebessége, és sokszor a térerő is gyenge (BP), de cserébe van egy kevés ingyen adat ami chatre nekem bőven elég, és 19ft a percdíj. Elfogadom a szolgáltatás hátrányait, mivel a kedvező ár kárpótolja. Vodafone ügyfélszolgálattal szinte csak jó tapasztalatom van, mindig el tudtuk intézni amit kértem tőlük, értették hogy mit szeretnék.


Összefoglalva, a yettel szolgáltatásának a minőségével sokkal elégedettebb voltam (sebesség, térerő), de az áremelés miatt a vodafone most kedvezőbb számomra. Egyébként a Telekom hálózattal is elégedett voltam, azt egy hónapig teszteltem BP-n, csak szintén drága.

jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!