Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A53 mobilt...

Samsung Galaxy A53 mobilt mire érdemes cserélni?

Figyelt kérdés

Lényeges lenne a minél jobb (64-200MP) kamera, a sima micro Sd kártyával bővíthető memória, illetve a nagy méret (minimum 160mm), illetve a Google támogatás.

Vodafone-nál vagyok és max 15eFt havi törlesztőrészletet tudok vállalni.

IPhone nem opció, azt nem akarok.



júl. 26. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Note 20 Ultra
júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz telefon a Note 20 Ultra, de én biztos nem vennék. 4 éves már, lejárt a támogatása.

Akkor már S23 Ultra vagy S24 Ultra, attól függ mire van kereted.

júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

"Lényeges lenne a minél jobb (64-200MP) kamera"


A kamera által készített felvételek minősége nem áll egyenes arányosságban a megapixel számmal. Értsd: van olyan 12 megapixeles mobil kamera, ami lényegesen jobb egy random 200 megapixelesnél.

Az SD kártyás bővítést pedig jobb ha elengeded, lényegében a teljes mobilpiacot kizárod vele, alig néhány gyártó, alig néhány terméke ad még SD kártya helyet, azok is jellemzően az alsó kategóriás telefonok.

A nagy mérettel nem lesz problémád, manapság az összes telefon egy tepsi.


Ha A53-mad van, akkor kapásból jó alternatíva az A55.

júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az A55 nem rossz, de nem lenne nagy ugrás. Esetleg S23 FE, én azt venném. A bővíthetőséget meg ideje lassan elengedni mert egyre kevesebb telefon támogatja.
júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Vodafone-nál venném, s havi 15eFt keretem van a törlesztőrészletre.

Amik szóba jöttek, a Xiaomi Redmi Note 13 Pro+, a Honor 90 és a Samsung Galaxy A55. Jobb ötlet híján ezek közül kell választanom.

aug. 1. 13:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy A55-öt válaszd.
aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A55-öt választottam.
aug. 7. 07:17
 8/10 anonim ***** válasza:
És milyen? Bevált?
aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Teljesen hozza az elvártat. A53hoz képest nincs sok eltérés, de azzal is elégedett voltam, csak már időszerű volt cserélni.

Szóval, igen, nekem bevált az A55

aug. 19. 11:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi szépen!
aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!