Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel fog csökkenni az...

Mennyivel fog csökkenni az IPhone és Apple watch korábbi széria ára miután szeptemberben kiadják a következő verziót?

Figyelt kérdés

Vegyük például az IPhone 15 pro max 256gb-os változatát. Ennek várhatóan mennyivel fog csökkenni az ára miután kijön majd szeptemberben a 16-os széria?

Ugyan így az Apple watch ultra esetén is csökken? Mennyivel?

Érdemes kívánni most már?

Illetve én kicsit abban is el vagyok veszve hogy honnan érdemes megvenni? Ha megnézem árukeresőn akkor a legolcsóbb 443 ezer, legdragabb több mint 550 azért ez elég tág. Bár az 500 ezeres árak melletti boltokat nem is ismerem, nem tudom mennyire megbízhatóak. Mi a véleményetek, Ti hol szoktátok vásárolni?

[link]

Köszönöm!



júl. 25. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Pro modellek, miután az utolsó darabokat is eladta a mediamarkt, stb..általában szín és tárhelyhiányosak, miután az apple már nem gyártya őket. Aztán már csak drágulni fognak
júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
iPhone 15 pro max nem megy le árban
júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

"Érdemes kívánni most már?"

Vársz 2-3 évet és olcsóbban megkapod.

aug. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

... kívánni már most lehet,

olcsóbban az USA-ból.

aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!