Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg feltörhették a telefon...

Tényleg feltörhették a telefonom!? Többi lent:

Figyelt kérdés
Nos egy iPhone 12- m van december óta. Éppen a safariban valamit szerettem volna rendelni majd felugrott egy ablak h egy Hacker feltörte a telefonom s mindent figyel amit csinálok… meg le kell telepítenem egy alkalmazást amit az Apple ajánl.. letöltöttem tényleg ajánlja az Apple de nem hiszem h olyat lenne kötelező letöltenem ami havi 5000 Ft.. utána meg még azt is írta h ha 2 percen belül nem oldódik meg a probléma akk minden keresési előzményem elküldi az összes ismerősömnek…😶 Ja es az alkalmazás beszkennelte a telefonom s elvileg 47 vírus van rajta.. amit nem nagyon hiszek mert teljesen működik és elvileg gyári vírusírtó is van benne… ismerősöktől pedig nem tudok tanácsot kérni mert apámnak anyámnak meg nekem van haveri körben iphonom s nálunk is mindenki decemberben vette… szóval nem nagyon értünk még hozzá…

júl. 18. 12:16
A kérdező szavazást indított:
Kamu
Igaz is lehet
25 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

NE TÖLTS LE SEMMIT!

NE ADJ MEG SEMMIFÉLE ADATOT!

NE FIZESS ELŐ SEMMIRE!


Az a felugró ablak csak a weboldalhoz tartozott, semmi máshoz nem férhetett hozzá.

júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet nem szabad elhinni... 😭😭😭
júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál 15 és még nem vagy 60 az ilyennek véletlen sem kellene bedőlj.
júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Okes koszi
júl. 18. 14:07
 5/16 A kérdező kommentje:
3 : gondoltam h kamu azért nem is engedélyeztem semmit.
júl. 18. 14:08
 6/16 A kérdező kommentje:
1:huhh okes akkor jól gondoltam. Koszi!
júl. 18. 14:09
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne használj iOS-t meg Androidot. Léteznek más okostelefon rendszerek is, amik biztonságosak.
júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Többet kipróbáltam már kedves #7 és eddig ez jött be a legjobban de majd lehet h ki próbálok többet is:) egyébként megkérdezhetem h te melyiket javaslod?
júl. 18. 16:29
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Sailfish OS (futnak rajta Android alkalmazások is), vagy Symbian utolsó két oprendszere (Symbian Anna OS, Symbian Belle OS).

De sokan használnak Windows Phone-t is még vagy Blackberry OS-t. De az összes régi oprendszer, mivel régebbi csak úgy jó, ha vannak hozzávaló install file-jaid, pl. böngészot telepítesz, térképet raksz rá, stb.

júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Fu. El se tudjátok képzelni mennyi nyugdíjas jön be ezzel a baromsággal az üzletbe...
júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!